Pořiďte si pro své dítě netradiční kočárek. Je praktický a ještě s ním ohromíte okolí

Kočárek už nemusí být nudný.
Veletrh je ideální příležitostí pro pořízení kočárku.K vidění je mnoho vzorů.Využijte toho.Takové kočárky jen tak nikde neseženete.+ 2 fotky+ 3 fotky

Rodiče chtějí pro své děti jen to nejlepší. To bylo možné spatřit na letošním Mercedes Benz Prague Fashion Weeku v karlínské galerii Hauch, kde značka CYBEX, přední výrobce lifestylového dětského zboží, představila módní kolekci 2018. K vidění byla nosítka, autosedačky i kočárky. Vzory japonské mytologie na třpytivém stříbře, planety, nebo extravagantní kreace amerického návrháře Jeremyho Scotta nebyly výjimkou.

Jana Jánská
Jana Jánská 28. 03. 2018 09:49

V průběhu večerní akce, kterou následuje třídenní zpřístupnění exhibice veřejnosti, bylo představeno dětské zboží způsobem, který tu ještě nebyl. Na stěnách připevněné kočárky zářící ve třpytu disko koulí, éterické modelky i blyštivá cukrová vata. Událost pořádaná pro vybrané hosty a zástupce médií uchvátila hravostí, důmyslným ztvárněním a především strhujícím designem tří nových módních kolekcí, které vznikly ve spolupráci se světovými designéry i mladými návrháři značky.

V karlínské galerii Hauch nechyběl například herec Miroslav Etzler (53). Tomu se brzy s přítelkyní Helenkou narodí čtvrtý potomek. Podívat se přišla i známá módní návrhářka Beata Rajská. Nejvíce reakcí tradičně vyvolala extravagantní řada z dílny návrháře Jeremyho Scotta. Tato již třetí spolupráce se značkou CYBEX se nese v duchu andělíčků v teniskách, ikonických dětských barev a zlatých křídel. Kolekce s názvem Cherubs, kterou si oblíbila například americká herečka Mindy Kaling, je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí být na očích.

Oslavován byl i umělecký počin mladičké ukrajinské návrhářky Anny K, která v současnosti patří k největším začínajícím talentům mezinárodní módní scény. Kolekce plná svěžích barev, vesmírného dobrodružství a odvážných kombinací, vzbuzuje touhu objevovat a snít o vzdálené budoucnosti.

Třetí uvedenou kolekcí pak byla třpytivá KOI z dílny německých návrhářů CYBEX. Stříbřitá látka posetá harmonickými motivy japonských kapříků, propracovaná výšivka a blyštivé aplikace oslnily nejen hosty večera, ale i tisíce fanoušků, kteří mohli událost sledovat živě na sociálních sítích. Díky nepřehlédnutelnému a zároveň nadčasovému designu i prvotřídní funkčnosti si české kočárky oblíbily světové celebrity jako Karolina Kurková, Keira Knightly, Rihanna či Katy Perry.

 

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články