Před šesti lety předčasně zemřel herec Paul Walker: Čím byl tento fešák výjimečný?

Paul William Walker IV byl americký herec. Nejvíce proslul svou rolí Briana O'Connera v závodnické filmové sérii Rychle a zběsile.
Zdroj: Profimedia
Paul William Walker IV byl americký herec. Nejvíce proslul svou rolí Briana O'Connera v závodnické filmové sérii Rychle a zběsile. Paul William Walker IV byl americký herec. Nejvíce proslul svou rolí Briana O'Connera v závodnické filmové sérii Rychle a zběsile. Paul William Walker IV byl americký herec. Nejvíce proslul svou rolí Briana O'Connera v závodnické filmové sérii Rychle a zběsile. Paul William Walker IV byl americký herec. Nejvíce proslul svou rolí Briana O'Connera v závodnické filmové sérii Rychle a zběsile. + 4 fotky+ 5 fotek

Smrt hrdiny filmů Rychle a zběsile Paula Walkera 30. listopadu 2013 šokovala rodinu i fanoušky. V plné rychlosti narazil do sloupu a jeho luxusní auto za pár vteřin shořelo na popel. Pojďme zavzpomínat, co na tomto herci bylo tak výjimečného.

Petra Járková
Petra Járková 30. listopadu 2019

Zemřel jako James Dean

Jestli má Amerika hereckou legendu s bouřlivým osudem, tak je to James Dean. Talentovaný herec s životem bouřliváka, který se ve 24 letech zabil v autě. Jeho legenda stále žije a poté, co zemřel Paul Walker, ho s ním všichni ještě víc srovnávají. Ten se sice dožil čtyřicítky, ale také zemřel mladý a krásný, na vrcholu sil a kariéry. Stejně, jako tenkrát James Dean.

Býval to slavný model

Co si budeme povídat, Paul Walker byl kus. Blond vlasy, modré oči, perfektní tělo. Toho si byli vědomi i návrháři a on byl několik sezón modelem značky Davidoff. V roce 2001 se navíc v magazínu People umístil v žebříčku 50 nejvíc sexy lidí planety.

Obětavá práce pro charitu

Paul si sice užíval slávy plnými doušky a jeho garáž byla narvaná luxusními auty, ale ani tehdy nezapomínal na ostatní. Jeho srdce bylo neustále otevřené potřebným a on osobně v roce 2010 založil neziskovku Reach Out Worldwide. Ta zajišťovala vše potřebné lidem, kterých se dotkly přírodní katastrofy a humanitární krize. Díky jeho slavnému jménu přilákala organizace mnoho dárců a on mohl pomáhat po celém světě.

Leslie Nielsen byl oblíbený komediální herec.
Mohlo by Vás zajímat:

Před devíti lety zemřel herec Leslie Nielsen: Připomeňte si filmy, díky kterým se stal slavný

Dcera Meadow je jeho klonem

Po smrti tu herec nechal svou dceru Meadow. Sympatická dívka má stejné oči a pohled jako její tatínek. Meadow by klidně mohla být celebritka, obrážet večírky, házet si denně tucty selfíček na Instagram a zajímat se jenom o nové kabelky a rtěnky. Ale ona se potatila. Paul Walker věnoval velkou část svého života záchraně oceánů a jeho dcera dělá to samé. Vede organizaci udělující granty studentům a doktorandům mořské biologie. Takovým, kteří přichází s nápady, jak zachránit život v moři.

NA SNÍMKY PAULA WALKERA SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Další články