Fit a krásnátestovánísoutěže

První dítě Ewy Farné: Jméno má po králi a ještě v polštině

Thumbnail # První dítě Ewy Farné: Jméno má po králi a ještě v polštině

Zdroj:Archiv Ewy Farne

O tom, že má zpěvačka každým dnem porodit své první dítě, si cvrlikali snad i vrabci na střeše. Takže nikoho zase až tak nepřekvapilo, když se dnes na sociální síti novopečené maminky Ewy objevil dojemný vzkaz.

Petra Járková 6. června 2019

„Před pár dny jsem se stala mámou. Poprosím o respektování toho křehkého období pro každou mamku, našeho soukromí i klidu. Jsme zdraví a šťastní,“ napsala šťastná maminka.

Jen se jménem všem zamotala hlavu. V textu uvedla, že novorozený chlapeček se jmenuje Artuś, tedy polskou verzi jména Artuš, ale v hashtazích uvedla jméno Artur. Jak tedy bude Ewa chlapečkovi říkat a jaké jméno mu nechala zapsat na matrice, se nyní můžeme jen domnívat.

Každopádně je chlapeček kouzelný a vzhledem k počtu přání, která okamžitě zaplnila zpěvaččinu zeď, bude jistě i dlouho živ a zdráv. Zda byl tatínek Martin Chobot u porodu, zatím není známo.

Thumbnail # Čerstvá maminka Ewa Farna: Všechny klíčové životní momenty tajila. Znáte je?
Mohlo by Vás zajímat:

Čerstvá maminka Ewa Farna: Všechny klíčové životní momenty tajila. Znáte je?

Ewa prý porodila jen pár hodin po koncertu v Příbrami, takže může být ráda, že to stihla do porodnice a děťátko s královským jménem se nenarodilo na pódiu.

Teď by si chtěla Farna užívat svou rodinu a práci neřešit. Za měsíc se však má objevit na Primafestu, tak uvidíme, zda dostojí svým závazkům a vystoupí.

PODÍVEJTE SE NA FOTKY ŠŤASTNÉ EWY:

 

Podobné články

Zavří­t reklamu