Fit a krásnátestovánísoutěže

Čerstvá maminka Ewa Farna: Všechny klíčové životní momenty tajila. Znáte je?

Čerstvá maminka Ewa Farna: Všechny klíčové životní momenty tajila. Znáte je?
Zdroj: Profimedia
+ 8 fotek+ 9 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Ewa Farna je jednou z těch zpěvaček, která nerada odkrývá své soukromí, a i když je ve světě showbyznysu téměř od plenek, docela dobře se jí to daří. O nevěře své první lásky nechtěla mluvit, o rozchodu s Tomášem Klusem také ne. Ani o její svatbě s přítelem Martinem Chobotem neměla veřejnost tušení. Třešničkou na dortu pak už bylo jen těhotenství, o kterém se dlouho spekulovalo, a tajný porod, jenž se probírá v mediálním světě právě teď.

Petra Járková 7. června 2019

Slavní lidé jsou více na očích, každý je sleduje, řeší a hodnotí. Ewa Farna o tom ví své, nejen že je kvůli své postavě neustále pod palbou kritiky, ale peklem si prošla i kvůli svým třem osudovým mužům, kteří patří mezi slavné umělce.

A to je Farna jednou z těch mediálních hvězd, která si velmi hlídá své soukromí a pečlivě zvažuje, co pošle mezi fanoušky ven.

Začít bychom mohli třeba tím, že když začala mladinká Ewa Farna chodit s hudebníkem Marcusem Tranem, dlouhé měsíce o tom veřejnost vůbec nevěděla. V té době prý byla zpěvačka ještě panna a mladík byl jejím prvním. O to více byla pro Ewu drsná jeho nevěra. Před Vánoci roku 2010 se spustil s mnohem starší moderátorkou Martinou Gavriely. Pro Ewu bylo celé toto období velmi bolestivé, ale i přesto neplivala na bývalého špínu, dlouho důvod rozchodu tajila a s detaily se nikdy nesvěřila.

„Je to hrozně dávno, ale člověk může někdy přijít na to, že některé věci nemá vůbec vyřešené. Ale to nemyslím tak, že bych brečela do polštáře a říkala, že ho mám ráda, ale tak, že tomu člověku prostě musíš odpustit, že ti ublížil, a to je běh na dlouhou trať,“ přiznala Ewa v jednom z rozhovorů.

Dalším velkým tajemstvím byl zpěvaččin vztah s populárním zpěvákem Tomášem Klusem, který však vydržel jen několik měsíců. Co se vlastně doopravdy tenkrát stalo a proč se pár rozešel, zůstává dodnes tajemstvím. Tomášova manažerka pouze v roce 2011 oznámila rozchod a Ewa s Tomášem se k detailům odmítali vyjádřit.

Dnes však zpěvačka s Klusem a jeho rodinou udržuje velmi vřelý vztah a přiznává, že on i Tamara jsou pro ni velkou inspirací a dost často se stává, že si k nim zajde pro radu do života.

První dítě Ewy Farné: Jméno má po králi a ještě v polštině
Mohlo by Vás zajímat:

První dítě Ewy Farné: Jméno má po králi a ještě v polštině

Když se dala Ewa dohromady se současným manželem – kolegou z kapely – Martinem Chobotem, dlouhou dobu nikdo nic nevěděl. A když roku 2017 proběhla jejich tajná svatba, bylo to pro veřejnost jako blesk z čistého nebe. Až po několika týdnech sama oznámila přes Instagram, že je z ní vdaná paní.

Jinak tomu nebylo ani s těhotenstvím a porodem. O tom, že je Farna v očekávání, se spekulovalo každou chvíli, ale to není vzhledem k jejímu kolísání váhy nic překvapivého.

A podobně světu sdělila i radostnou novinu o svém těhotenství. Záběry z dovolené, na které má už pěkné těhotenské bříško, si nechala až na konec videoklipu písně „Ta o nás“.

„Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naši svatbu. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to, aby šla ven, patříme totiž spíš k těm, kdo si soukromí váží a střeží,“ napsala u videoklipu.

Poslední tajnou novinkou, kterou si zpěvačka pro své fanoušky připravila, je porod a jméno dítěte. Teprve včera Česko obletěla zpráva, že má doma zpěvačka krásného chlapečka se vznešeným jménem Artuš.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu