Seriálová Supergirl oznámila radostnou zprávu: Melissa Benoist je těhotná

Supergirl
Zdroj: CW Television Network / CBS

Herečka Melissa Benoist, která je představitelkou seriálové Supergirl, oznámila světu radostnou zprávu. Společně se svým manželem Chrisem Woodem očekávají narození prvního dítěte. Fanoušci oblíbeného seriálu se ale začínají ptát, co s ním bude dál.

Kateřina Sobolová
Kateřina Sobolová 5. března 2020

Seriál Supergirl aktuálně natáčí svou pátou sérii. Už v lednu navíc bylo rozhodnuto, že se natočí i série s pořadovým číslem šest. Tvůrci seriálu ale ještě v té době nevěděli, jaké překvapení si pro ně Melissa připraví. Rozhodnutí o tom, co bude dál, by proto mělo padnout už brzy.

Jednatřicetiletá americká herečka, která se objevila také v seriálu Glee, oznámila velkou novinku ve čtvrtek prostřednictvím Instagramu. „Chris je otcovský typ od přírody, nyní ale bude skutečným tátou,“ uvedla spokojeně u fotografie, na níž se kromě ní a manžela Chrise Wooda objevili také jejich psi a modré dětské tričko. Že by tedy čekali kluka?

Těhotenství se dá oznámit mnoha způsoby a fantazii se meze nekladou
Mohlo by Vás zajímat:

Jak oznámit rodině těhotenství? Máme pro vás pár vtipných a kreativních tipů

Originální Chris

S originálním nápadem přišel rovněž Wood, za něhož se Benoist provdala loni v září. Ten totiž na svůj instagramový profil nahrál fotku sebe a své lásky, ovšem tím, kdo měl „těhotenské“ břicho, byl on sám. „Fotka je vtip, ale novinka je pravdivá,“ napsal Chris, který se ve vedlejší roli Mon-Ela objevil i v seriálu Supergirl.

Škola líčení: Jak si správně upravit obočí? Vizážistka Diana vám ukáže, jak ho vytvarovat během pár minut

Další články