Vojta Kotek je zpátky: Podívejte se na nový krimiseriál Einstein

Einstein je kriminální seriál s Vojtěchem Kotkem, Annou Polívkovou a Pavlem Zedníčkem v hlavních rolích.Hlavním hrdinou seriálu je Vojtěch Kotek, který pochází z divadelnické rodiny, jeho otec, Václav Kotek, byl hercem v divadle Járy Cimrmana a maminka Alena vystudovala produkci na DAMU.Kromě činoherního a filmového herectví se věnuje také moderování a dabingu. Hraje na baskytaru v hudební skupině TH!S.+ 6 fotek+ 7 fotek

Poté, co Prima zaznamenala úspěch s detektivními minisériemi jako byl například Temný kraj, Černé vdovy nebo Polda, přichystala pro diváky další překvapení. V novém seriálu se budete moci seznám s postavou Filipa Koeniga - prapotomek jednoho z nejvýznamnějších vědců všech dob.

Jana Jánská
Jana Jánská 5. března 2020

Praravnuk samotného Alberta Einsteina

Filip Koenig je sexy génius a zároveň nejmladší profesor, který kdy vyučoval teorii fyziky na univerzitě. Jeho snem je navždy vyřeší veškeré energetické problémy lidstva. Je nadprůměrně inteligentní, ovšem má i několik zásadních charakterových chyb. Navíc trpí dědičnou Huntingtonovou chorobou, a ví, že mu zbývá maximálně 7 let života.

Konflikt se zákonem

Jednoho dne se Filip pokusí ukrást léky, které zpomalují průběh jeho nemoci. Následně je zatčen a po krátkém soudu poslán do vězení. Tam se ale náhodou připlete k vyšetřování vraždy a kriminalisté rychle poznají, že jim Filip a jeho genialita mohou být ku prospěchu. Dostane tedy nabídku – buď se stane poradcem při vyšetřování zločinů, nebo si bude muset celý trest odsedět. Filip si samozřejmě vybírá první možnost a pomalu začne odkrývat detaily složité vraždy.

Padesátka je český film Vojtěcha Kotka z roku 2015, který se stal jeho režijním debutem. Jedná se o adaptaci divadelní hry Petra Kolečka, kterou Kotek zrežíroval pro A Studio Rubín.
Mohlo by Vás zajímat:

Komedie Padesátka: Kotek musel části filmu točit ve dvou verzích, pochybení s automaty na kondomy

Hvězdné obsazení

V seriálu se budete potkávat s Annou Polívkovou, která ztvární Filipovu parťačku Lenku. V roli šéfa kriminálky Ivana uvidíte Pavla Zedníčka, jako fórezní analytička se vám představí Eva Josefíková. Po dlouhé době si Vojtěch Kotek opět zahrál s Veroniku Freimanovou coby jeho matkou.

NA SNÍMKY Z NOVÉHO SERIÁLU SE PODÍVEJTE V GALERII:

Chcete vědět, jak to celé dopadne? První díl nového seriálu Einstein se bude vysílat 21. března od 20:15 na TV Prima.

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Další články