Jaký máte charakter? Záleží na tom, v jakém ročním období jste se narodili

Jaká je vaše osobnost?
Zdroj: Spunfish.com
Podzimní lidé jsou vyrovnaní sami se sebou a vnášejí do místnosti klid. 

Jaká je vaše povaha podle ročních období?Depresemi a negativistickým pohledem na svět se vyznačují lidé, kteří se narodili v zimě.

Existuje mnoho povah, a proto není tak snadné s každým vyjít. Za to, jací jsme, samozřejmě může genetická výbava. Není to ale jediný ukazatel. Naši povahu ovlivňuje i roční období, ve kterém jsme se narodili. Kdo má sklony k depresím a kdo je rozený optimista?

Petra Járková
Petra Járková 15. 04. 2019 14:00

Jaro

Lidé narození na jaře mají rádi přírodu a inklinují k ní. Nejraději by strávili celý život na výletech. Rozhodně je nebaví být doma a koukat se s partnerem na televizi. Co se týká osobního života, dávají přednost dlouholetým vztahům, kde si partnera hýčkají a dělají vše proto, aby jejich vztah nebyl stereotypní a bez vášně. Práce je naplňuje, ale na kariéru si nepotrpí. Vysoké posty přenechávají ambicióznějším kolegům. Rodinné zázemí je pro ně nade vše.

Léto

V létě se rodí optimisté, kteří mají slunce v duši. Důležitá je pro ně láska, a to i ta fyzická. Té se oddávají rádi a často. Na rozdíl od jarních tvorů si na dlouhodobé vztahy nepotrpí, ale spíše si užívají. Rozhodně to nejsou samotáři a dávají přednost velkému kolektivu, ve kterém se cítí přátelsky. V práci jsou rádi vůdci a nenechají si do věcí moc mluvit. Pokud jim chcete poradit, musíte opatrně. K srdci si radu vezmou, ale musí to být od člověka, kterému věří a mají k němu respekt.

Podzim

Podzimní lidé jsou vyrovnaní sami se sebou a vnášejí do místnosti klid. Často jsou v popředí nějaké firmy nebo podnikají sami na sebe. Téměř nikdy se nepouštějí do hádek a raději si své problémy nechávají pro sebe. Mají vždy realistický pohled na věc, ale ve skrytu duše jsou romantici se smyslem pro humor. Musíte se jim ale dostat pod kůži, abyste je pochopili. Ve vztazích jsou stálí a na skandály si nepotrpí.

Zima

Depresemi a negativistickým pohledem na svět se vyznačují lidé, kteří se narodili v zimě. Chladné počasí vám zkrátka úsměv na tváři nevykouzlí, i proto se jedná spíš o pesimistické jedince, kteří ale vždy pracují s vervou. V osobním životě tráví čas spíše samotářsky. Bujaré večírky a široký kolektiv přátel jim nic neříkají. Mají pár kamarádů a s těmi tráví čas. Důležité je pro ně mít rodinné zázemí.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články