Vražda hvězdy sociálních sítí: Zabil ji přítel a fotky těla nasdílel fanouškům

Snímky těla ubodané dívky sdílel její vrah na sociálních sítích, stále se je nedaří zcela odstranit. Redakce Lifee.cz je nezveřejňuje.
Zdroj: Instagram.com
Bianca Devins byla mladá a úspěšná influencerka na sociální síti Instagram, kterou v noci ze 13. na 14. července 2019 zavraždil její přítel.Brandon Clark (21), který s Biancou Devins chodil a přiznal se k vraždě, sdílel fotografie jejího těla na internetu.Bianca Devins měla jen na Instagramu sedmdesát tisíc sledujících.Sdílela podrobnosti ze svého života i videa.+ 4 fotky+ 5 fotek

Vražda, která otřásla sociální sítí Instagram! Mladou hvězdu Biancu Devins, kterou sledovalo více než sedmdesát tisíc lidí, zabil po hádce její partner a fotky těla umístil rovněž na sociální sítě. Drastické snímky nyní žijí vlastním životem a jejich šíření se nedaří zastavit.

Zuzana Aidomoanová
Zuzana Aidomoanová 18. 07. 2019 15:55

Bianca Devins sdílela na sociálních sítích detaily ze svého života, fotky a videa. Jen na Instagramu měla více než sedmdesát tisíc fanoušků. V noci ze soboty na neděli 14. července 2019 ji v New Yorku zavraždil její partner. „Absolventka střední školy byla ubodána přítelem, který poté v neděli ráno zveřejnil na internetu fotky jejího mrtvého těla,“ uvedla newyorská policie.

Drastické snímky (redakce Lifee.cz je nezveřejňuje, pozn. red.) se začaly šířit internetem jako lavina. Někteří z komentujících psali, že dívka si smrt zasloužila, ostatní lidé chtěli naopak šíření fotek zastavit a vše nahlásili na policii. Ta zahájila pátrání, pak se ale pachatel sám udal na tísňovou linku. Teprve jednadvacetiletý přítel dívky, Brandon Clark, se hystericky snažil spáchat sebevraždu přesně v momentu, kdy ho policie dopadla. "Pachatel se chtěl sám ubodat, to se mu však nepovedlo, a tak byl obviněn z vraždy druhé stupně," doplnila později policie.

Zemřela tak mladá

Bianca Devins a Brandon Clark se v sobotu skvěle bavili, zajeli spolu na koncert, kde ovšem idyla skončila. Pohádali se a rozhodli se vrátit autem zpět domů. Zajeli do slepé ulice, kde hádka vygradovala. Clark vytáhl z přihrádky nůž a svou přítelkyni ubodal. Její mrtvé tělo nafotil a umístil na internet.

Fotky dál kolují po sítích

Rodina zavražděné ve výpovědi uvedla, že Bianca byla talentovaná umělkyně, milující sestra, dcera a sestřenice, ale především hlavně úžasná mladá dívka s celým životem před sebou, která odešla až moc brzy. Příští měsíc měla nastoupit na univerzitu a stát se psycholožkou. "Biančin úsměv nám rozjasnil naše životy, navždy na ni budeme vzpomínat jako na naši princeznu," uvedla rodina ve veřejném prohlášení.

Biancina sestra Olivie pak sdělila, že Clark nebyl jen Biancin přítel, ale také rodinný kamarád, kterému věřili a měli ho rádi. Přesto dokázal spáchat tak hrůzný čin a ještě se o něj podělit s tisíci lidmi na celém světě. Instagram vzal situaci do vlastních rukou a profil pachatele i s fotkami odstranil. Bohužel i přes všechny snahy fotky těla stále kolují po sociálních sítích.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA DÍVKU, KTERÉ MĚLA ŽIVOT PŘED SEBOU, A NA JEJÍHO ÚDAJNÉHO VRAHA:

 

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články