Fit a krásnátestovánísoutěže

Vražda hvězdy sociálních sítí: Zabil ji přítel a fotky těla nasdílel fanouškům

Zdroj:Instagram.com

+ 4 fotky+ 5 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Vražda, která otřásla sociální sítí Instagram! Mladou hvězdu Biancu Devins, kterou sledovalo více než sedmdesát tisíc lidí, zabil po hádce její partner a fotky těla umístil rovněž na sociální sítě. Drastické snímky nyní žijí vlastním životem a jejich šíření se nedaří zastavit.

Zuzana Aidomoanová 18. července 2019

Bianca Devins sdílela na sociálních sítích detaily ze svého života, fotky a videa. Jen na Instagramu měla více než sedmdesát tisíc fanoušků. V noci ze soboty na neděli 14. července 2019 ji v New Yorku zavraždil její partner. „Absolventka střední školy byla ubodána přítelem, který poté v neděli ráno zveřejnil na internetu fotky jejího mrtvého těla,“ uvedla newyorská policie.

Drastické snímky (redakce Lifee.cz je nezveřejňuje, pozn. red.) se začaly šířit internetem jako lavina. Někteří z komentujících psali, že dívka si smrt zasloužila, ostatní lidé chtěli naopak šíření fotek zastavit a vše nahlásili na policii. Ta zahájila pátrání, pak se ale pachatel sám udal na tísňovou linku. Teprve jednadvacetiletý přítel dívky, Brandon Clark, se hystericky snažil spáchat sebevraždu přesně v momentu, kdy ho policie dopadla. „Pachatel se chtěl sám ubodat, to se mu však nepovedlo, a tak byl obviněn z vraždy druhé stupně,“ doplnila později policie.

Zemřela tak mladá

Bianca Devins a Brandon Clark se v sobotu skvěle bavili, zajeli spolu na koncert, kde ovšem idyla skončila. Pohádali se a rozhodli se vrátit autem zpět domů. Zajeli do slepé ulice, kde hádka vygradovala. Clark vytáhl z přihrádky nůž a svou přítelkyni ubodal. Její mrtvé tělo nafotil a umístil na internet.

Thumbnail # 4 nejzáhadnější úmrtí, která dodnes nemají řešení
Mohlo by Vás zajímat:

4 nejzáhadnější úmrtí, která dodnes nemají řešení

Fotky dál kolují po sítích

Rodina zavražděné ve výpovědi uvedla, že Bianca byla talentovaná umělkyně, milující sestra, dcera a sestřenice, ale především hlavně úžasná mladá dívka s celým životem před sebou, která odešla až moc brzy. Příští měsíc měla nastoupit na univerzitu a stát se psycholožkou. „Biančin úsměv nám rozjasnil naše životy, navždy na ni budeme vzpomínat jako na naši princeznu,“ uvedla rodina ve veřejném prohlášení.

Biancina sestra Olivie pak sdělila, že Clark nebyl jen Biancin přítel, ale také rodinný kamarád, kterému věřili a měli ho rádi. Přesto dokázal spáchat tak hrůzný čin a ještě se o něj podělit s tisíci lidmi na celém světě. Instagram vzal situaci do vlastních rukou a profil pachatele i s fotkami odstranil. Bohužel i přes všechny snahy fotky těla stále kolují po sociálních sítích.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA DÍVKU, KTERÉ MĚLA ŽIVOT PŘED SEBOU, A NA JEJÍHO ÚDAJNÉHO VRAHA:

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu