Zvrhlá komedie Šéfové na zabití: Rozpálená Jennifer Aniston, chybějící role pro Cruise i Kutchera

Šéfové na zabití jsou komedií z roku 2011, ve které se chtějí tři nejlepší přátelé zbavit svých šéfů.
Zdroj: Youtube
Šéfové na zabití jsou komedií z roku 2011, ve které se chtějí tři nejlepší přátelé zbavit svých šéfů.Šéfové na zabití jsou komedií z roku 2011, ve které se chtějí tři nejlepší přátelé zbavit svých šéfů.Šéfové na zabití jsou komedií z roku 2011, ve které se chtějí tři nejlepší přátelé zbavit svých šéfů.Šéfové na zabití jsou komedií z roku 2011, ve které se chtějí tři nejlepší přátelé zbavit svých šéfů.+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Jediná věc, která by udělala Nickovi, Kurtovi a Daleovi denní dřinu v práci snesitelnou, by byla rozdrtit jejich netolerantní šéfy na prach. Každý z nich by se s tím vypořádal po svém. Jak by naložili s náruživou nadřízenou a kdo si měl původně v neotřelé komedii zahrát?

Petra Járková
Petra Járková 11. září 2019

Šéfové na zabití je americká filmová komedie z roku 2011. Režisérem filmu je Seth Gordon. Hlavní role ve filmu ztvárnili Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Jennifer Aniston a Colin Farrell.

Podpora projektu

Kvůli podpoře filmu v Kanadě umístila společnost Warner Bros v centru Montrealu dvanáctimetrovou panenku voodoo vypadající jako šéf, na které si mohli kolemjdoucí vybít zlost a frustraci.

Tři kamarádi

Nejedná se o první spolupráci Jennifer Aniston s Jasonem Batemanem a Jasonem Sudeikisem. S prvním z nich se setkala při natáčení filmu Záměna, se druhým zase u snímku Exmanželka za odměnu.

Boj o role

Kromě Jennifer Aniston se o roli Julie Harris ucházela  Naomi Watts a Sarah Jessica Parker. Dalšími herci, o jejichž obsazení se během produkce uvažovalo, byli Vince Vaughn, Owen Wilson, Matthew McConaughey, Dax Shepard, Ashton Kutcher, Paul Rudd, Philip Seymour Hoffman, Jeff Bridges a Tom Cruise. Kutcher byl spojován s postavou Dalea Arbuse, zatímco Cruise, Hoffmana a Bridgese si studio New Line přálo obsadit do role Davea Harkena.

Mohlo by Vás zajímat:

Žhavé destinace: Kam jezdí celebrity nejčastěji v zimě na dovolenou?

Paruka

Jennifer Aniston ve filmu nosí hnědou paruku, která měla umocnit její sex-appeal a zároveň její postavu odlišit od obvykle odlehčených rolí.

Improvizace

Režisér Seth Gordon u herců podporoval a i vyžadoval improvizaci replik v různých scénách, oproti tomu Jennifer Aniston prozradila, že ona moc nemusela, protože její repliky byly perfektně „vyladěné“.

NA SNÍMKY Z FILMU ŠÉFOVÉ NA ZABITÍ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články