Zvrhlá komedie Šéfové na zabití: Rozpálená Jennifer Aniston, chybějící role pro Cruise i Kutchera

Šéfové na zabití jsou komedií z roku 2011, ve které se chtějí tři nejlepší přátelé zbavit svých šéfů.
Zdroj: Youtube
Šéfové na zabití jsou komedií z roku 2011, ve které se chtějí tři nejlepší přátelé zbavit svých šéfů.Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život.Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davea Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě.O moc lépe na tom není ani Dale.+ 6 fotek+ 7 fotek

Jediná věc, která by udělala Nickovi, Kurtovi a Daleovi denní dřinu v práci snesitelnou, by byla rozdrtit jejich netolerantní šéfy na prach. Každý z nich by se s tím vypořádal po svém. Jak by naložili s náruživou nadřízenou a kdo si měl původně v neotřelé komedii zahrát?

Petra Járková
Petra Járková11. 09. 2019 16:00

Šéfové na zabití je americká filmová komedie z roku 2011. Režisérem filmu je Seth Gordon. Hlavní role ve filmu ztvárnili Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Jennifer Aniston a Colin Farrell.

Podpora projektu

Kvůli podpoře filmu v Kanadě umístila společnost Warner Bros v centru Montrealu dvanáctimetrovou panenku voodoo vypadající jako šéf, na které si mohli kolemjdoucí vybít zlost a frustraci.

Tři kamarádi

Nejedná se o první spolupráci Jennifer Aniston s Jasonem Batemanem a Jasonem Sudeikisem. S prvním z nich se setkala při natáčení filmu Záměna, se druhým zase u snímku Exmanželka za odměnu.

Boj o role

Kromě Jennifer Aniston se o roli Julie Harris ucházela  Naomi Watts a Sarah Jessica Parker. Dalšími herci, o jejichž obsazení se během produkce uvažovalo, byli Vince Vaughn, Owen Wilson, Matthew McConaughey, Dax Shepard, Ashton Kutcher, Paul Rudd, Philip Seymour Hoffman, Jeff Bridges a Tom Cruise. Kutcher byl spojován s postavou Dalea Arbuse, zatímco Cruise, Hoffmana a Bridgese si studio New Line přálo obsadit do role Davea Harkena.

Paruka

Jennifer Aniston ve filmu nosí hnědou paruku, která měla umocnit její sex-appeal a zároveň její postavu odlišit od obvykle odlehčených rolí.

Improvizace

Režisér Seth Gordon u herců podporoval a i vyžadoval improvizaci replik v různých scénách, oproti tomu Jennifer Aniston prozradila, že ona moc nemusela, protože její repliky byly perfektně "vyladěné".

NA SNÍMKY Z FILMU ŠÉFOVÉ NA ZABITÍ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Související články

Další články