Láska v Ulici: Jak dopadne první rande nesmělého Dana a Sáry?

Láska v Ulici: Jak dopadne první rande nesmělého Dana a Sáry?
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Vanda ukrývala před svými blízkými tajemství, které teď vyplave na povrch. Nebude se jí to říkat lehce...Dana a Sáru čeká první rande. Jak to všechno dopadne?Gábina řeší problémy hned na několika frontách. Povede se jí domluvit otci, ať se začne chovat rozumně?Magda a Prokop připravují pro děti nezapomenutelný lyžařský kurz...+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Seriál Ulice pokračuje po vánoční pauze příběhy, které spojuje láska. Jolana se snaží doběhnout 30 let, které se svou dcerou Vandou zameškala. A pak je tady Dan, jehož čeká první rande se Sárou.

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta 5. ledna 2022

Jolana nebyla se svou dcerou Vandou víc než 30 let. Teď je zaslepená mateřskou láskou natolik, že nevnímá to, co její okolí. Vanda totiž není tak upřímná, jak se tváří. A když je přinucena prozradit pravdu, bude to pro Jolanu pořádný šok. Co všechno Vanda řekne a jak se k tomu postaví ostatní z rodiny? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který uvede TV Nova dnes v 18:30.

Franta Liška se stal otcem velmi mladý. Jeho Chris je dokonce starší než Lada, která se narodila jako nemanželská jeho otci Bedřichovi
Mohlo by Vás zajímat:

Děti Ulice: Která novorozeňata z oblíbeného seriálu už chodí do školy?

První rande Dana a Sáry

První rande není nikdy jednoduché, zejména pro člověka, který s opačným pohlavím nemá mnoho zkušeností. Dan je navíc hodně nesmělý. Teď ho čeká první rande se Sárou, která jej musela tak trochu navést, jinak by se asi nikdy k ničemu neodhodlal.

Aby toho nebylo málo, schyluje se ke druhému rande, které už se hraje podle jiných pravidel. Jak si s tím Dan poradí? A přijdou mu vhod rady do života od zkušenějších mužů – Miloše a Bedřicha?

Linda Rybová jako alkoholička Blanka z Ulice: V obchodě mi nechtěli prodat víno. Které scény se jí točí nejhůř?
Mohlo by Vás zajímat:

Linda Rybová jako alkoholička Blanka z Ulice: V obchodě mi nechtěli prodat víno. Které scény se jí točí nejhůř?

Magda a Prokop na lyžích

Školní lyžařský výcvik může přinést spoustu neočekávaných situací. Magda a Prokop sice vymýšlí zajímavý program, ale stejně se jim nepovede uhlídat všechny žáky zmítané hormony. Protože se zaměří na třídní pár Svatku a Štefana, kteří by si výlet na hory rádi užili po svém, unikne jim jiná dvojice.

Anežka a Čenda se mezitím rychle vypaří a zpočátku si toho nikdo nevšimne. Jenže pak je začne hledat Magda a následně vyjdou na povrch věci, které by možná raději měly zůstat v soukromí. Co se dozví spolužáci a učitelé Anežky a Čendu? A proč z toho kouká pořádný průšvih?

Zdroje informací: TV Nova

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články