Lechtivé zákulisí Černých baronů: Ondřeje Vetchého čekalo na natáčení žhavé scény velké překvapení

Lechtivé zákulisí Černých baronů: Ondřeje Vetchého čekalo na natáčení žhavé scény velké překvapení
Zdroj: Wikimedia Commons/OISV, CC BY-SA 4.0

Herec Ondřej Vetchý, kterého si můžeme dnes připomenout ve filmu Černí baroni, zažil se svou kolegyní Hanou Čížkovou perné chvilky. Vše se točilo okolo intimní scény, jejíž součástí bylo vyzývavé spodní prádlo. A aby toho nebylo málo, nějakou dobu musel točit se zavázaným okem.

Kamil Šivák
Kamil Šivák 3. června 2021

Děj filmu Černí baroni: Komedie na motivy stejnojmenné knihy Miloslava Švandrlíka pojednává o příslušnících Pomocného technického praporu, jenž byl složen z politicky nežádoucích osob. Jejich protihráči jsou nadřízení, kteří sice nevynikají přílišnou inteligencí, zato jsou horliví soudruzi. Vzájemné střety nesourodých mužů vytvářejí spoustu zábavných scén. Na komedii Černí baroni z roku 1992 se můžete podívat dnes ve 20:00 na CSFilmu.

Mnoho z Černých baronů pracovalo v těžkých podmínkách v dolech
Mohlo by Vás zajímat:

Návrat Černých baronů: Jak to bylo s Pomocnými technickými prapory doopravdy?

Všestranný Ondřej Vetchý

Jihlavský rodák Ondřej Vetchý se před kameru poprvé postavil v roce 1978, a to ve snímku Leť ptáku leť. Od té doby ztvárnil řadu filmových i divadelních rolí. Prakticky celý život se věnuje bojovým sportům, co mu občas přišlo vhod, neboť nesnese, když se někde děje něco špatného. Je podruhé ženatý a má tři děti – dcery Veroniku a Rebeku a syna Arona.

Jednoho dne navštíví živočicháře Béďu Gábina Tejfarová. A problém ve vztahu živočicháře Bédi a účetní JZD Evičky nenechá na sebe dlouho čekat.
Mohlo by Vás zajímat:

Slunce, seno a pár facek: Doktora Kroupu si měl zahrát Kaiser, kvůli lechtivé scéně byl Troška vyslýchán

Horké chvilky Černých baronů

Role Hany Čížkové nebyla ve filmu Černí baroni příliš velká, zato zapamatovatelná. A to nejvíce pro Ondřeje Vetchého. Během natáčení intimní scény si vymohla, že si zvolí takové spodní prádlo, které bude vyhovovat jí samotné. „Dali mi příšerné spoďáry, které se kdysi nosily. To bylo tragické!” zavzpomínala herečka pro deník Blesk.

A o co si tedy řekla? O tanga!Všichni na mě koukali, jestli jsem si jistá, v jakém filmu že to hraju. A samozřejmě mi to neprošlo,” prozradila Čížková. Překvapený byl i Ondřej Vetchý. Ale tehdy měl alespoň ještě dvě oči…

Bezva ženská na krku (2016) je český film producenta Tomáše Hoffmana, jedná se o jeho režijní debut. Jde o komedii o Elišce, která chce začít nový život jako učitelka ve středočeské vesnici, je ale nastěhována do domu, kde bydlí místní hrobník Božíček.
Mohlo by Vás zajímat:

Bezva ženská na krku: Vetchý opět v roli hrobníka, natáčení se muselo přerušit kvůli těhotenství

Vetchý dostal prstem přímo do oka

Za velmi nepříjemnou nehodu mohl Václav Vydra, i když nutno dodat, že k tomu došlo nešťastnou náhodou. Chtěl Ondřeji Vetchému potřást rukou, jenomže místo do dlaně se mu prstem trefil do oka.Já jsem ho vítal a on mi naběhl přímo na prst. Takže místo na natáčení jsme jeli nejdřív k doktorovi. Museli jsme na pohotovost,” uvedl Vydra pro deník Aha!

Nějaký čas tak musel Vetchý chodit dokonce s obvazem.V jedné scéně to jde vidět. Je to ve filmu zachycené,” vzpomínal Vydra na zážitek, který všechny pořádně vyděsil. „Pro Ondru to asi nebyl úplně nejlepší zážitek. Zavázané oko není jistě nic moc. Ale zase od té doby prohlédnul,” dodal s úsměvem známý herec.

31 let od premiéry Slunce, seno, erotika: S Keliškou byly jen samé problémy
Mohlo by Vás zajímat:

31 let od premiéry Slunce, seno, erotika: S Keliškou byly jen samé problémy

Zdroje informací:
Wikipedia.cz: Ondřej Vetchý
CSFilm: Černí baroni

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Sexuoložka Laura Janáčková: Žena po pětatřicítce utáhne muže hlavně na vaření, atraktivita začíná klesat

Další články