Nová postava v Ulici: Amálce se vrací do života muž, na kterého už zapomněla

Nová postava v Ulici: Amálce se vrací do života muž, na kterého už zapomněla
Zdroj: se souhlasem TV Nova

V Ulici nastane menší zemětřesení. Jak moc „nebezpečná” jsou dávná přátelství? Říká se sice, že stará láska nerezaví, ale může se i dávné přátelství po letech proměnit v něco víc? Co se stane, když se Amálce vrátí do života muž, na kterého už dávno zapomněla?

Zdeňka Nezbedová
Zdeňka Nezbedová 7. dubna 2021

Do života Amálky, ženy Vlasty Peška, se v tomto týdnu vrací dva známí z minulosti. Spolu s chatou, kterou zdědila po svém zesnulém bývalém manželovi, se jí vrací část života, na který si už pomalu ani nevzpomněla – sousedé, kteří zůstávají starým místům stále věrní. Amálka se tak setká nejen se Zdeňkem Kratochvílem v podání Karla Heřmánka, ale také s Karlem Chrpou, kterého si zahraje Miloslav Mejzlík. Toho patrně v ději uvidíme častěji. Jak to všechno bude dál?

Hvězda Ulice Eliška Hanušová porodila: Takhle ukrývala rostoucí bříško před kamerou
Mohlo by Vás zajímat:

Hvězda Ulice Eliška Hanušová porodila: Takhle ukrývala rostoucí bříško před kamerou

Vlasta se bude divit…

Vlastislav Pešek odjel nečekaně do lázní, a tak bude po svém návratu určitě překvapený, co všechno se během jeho zdravotní dovolené doma stalo. Má se bát o Amálku? Navíc Karel Chrpa není jediným mužem, který se do jejího života po mnoha letech vrací. Jak se ukáže, se zděděnou chatou se Amálčin život možná změní víc, než by byla schopná si ještě před pár týdny sama připustit…

Amálčina stará známost

Miloslav Mejzlík, který se jako Karel Chrpa objevil v seriálu Ulice a v Amálčině životě absolutně bez varování, zatím netuší, jaký bude osud jeho postavy a jak moc zasáhne do života druhých. Prozatím se bude, jak sám herec prozradil, starat hlavně o nově získanou chatu Peškových, ale objevovat by se měl i přímo v jejich bytě.

Miloš svoje nápady považuje za geniální. Jiří Štrébl to ale vidí jinak
Mohlo by Vás zajímat:

Hvězda Ulice Jiří Štrébl jako bodrý Miloš: Dřív na mě lidé na ulici útočili, dnes mě zvou na panáka

Parta kamarádů v Ulici

„Účinkování v Ulici mě potěšilo, protože se vracím k účinkování do party mých kamarádů a mých známých a v této době jsou to vzácná setkání,“ prozradil Miloslav Mejzlík. Ačkoliv s Rudolfem Hrušínským se před kamerou ani na jevišti ještě nesetkal, s Danou Syslovou, která hraje Amálku, mají za sebou už mnoho divadelních rolí například v Městských divadlech pražských, ale i v rozhlasu.

Duchové v Národním divadle

Natáčení nekonečného seriálu, který se navíc na obrazovkách objevuje pětkrát týdně, je jistě časově velmi náročné. Ale to neznamená, že si herci neudělají čas i na jinou práci. Nezahálí ani Miloslav Mejzlík, který prozatím není jednou z hlavních postav seriálu. A tak stihl nastudovat v Národním divadle představení Duchové jsou taky jenom lidi. Kvůli covidu jej však diváci zatím neuvidí naživo, ale jen jako záznam. V době pandemie to ani jinak bohužel nejde. Na „skutečného” Miloslava Mejzlíka se po koronavirové pauze budeme moci dojít podívat do Studia Hrdinů.

Na každý den jsou připraveny věčáky s oblečením. Natáčí dva štáby, a tak se mají kostymérky pořád co otáčet
Mohlo by Vás zajímat:

Zákulisí seriálu Ulice: Pešek chodí už 16 let ve stejných kalhotách a každý herec má v kostymérně pyžamo

Zdroje informací:
TV Nova

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články