Tento týden v Ulici: Vanda dá Luďkovi drsné ultimátum, Kateřinu zaskočí dcera Martina

Tento týden v Ulici: Vanda dá Luďkovi nůž na krk, chce se vdávat za každou cenu
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Vanda už několik týdnů pracuje na tom, aby ji Luděk požádal o ruku. Když se Luděk k ničemu neměl, dala mu Vanda ultimátum.Trvalo to dlouho, ale konečně ho dotlačila tam, kam chtěla.Bude Vanda už konečně spokojená?+ 5 fotek+ 6 fotek

Nový rok v Ulici znamená také novou postavu, dějem zamíchá Martina, dospělá dcera Kateřiny. Tu její příchod docela překvapí. A šokovaná bude také Gábina, která nevěří svým vlastním očím. Z jejího malého Šimona je puberťák, který si jde tvrdě za svým.

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta09. 01. 2023 13:30

Karla dostane nabídku, která se neodmítá. Má se na plný úvazek vrátit na oddělení vražd. Kvůli dětem a domácnosti to sice nebude lehké, ale Karla si to nechce nechat ujít. Jenže když se to chystá probrat s Márou, ten zareaguje docela nečekaně. Na to, co Mára udělá, se můžete podívat již dnes v seriálu Ulice, který vysílá Nova každý všední den od 18:30.

Úterý v Ulici

Kateřina má nečekanou návštěvu, přijede za ní dcera Martina. Kateřina tuší, že to není jen tak obyčejná návštěva, něco se asi děje. Vždyť se viděly o svátcích. Proč se Martina najednou objevila v Praze? A co její příchod způsobí v Lumírově rodině?

Středa v Ulici

Žofka nachází azyl u Klímových pokaždé, když se chce alespoň na chvíli dostat z dosahu náročné a vystresované mámy. Ale to není všechno. Nejprve přijde ubrečená na doučování k Michalovi, pak se sesype úplně. Zachrání ji Petr Kaštan, který si všimne, že se něco děje a řekne o tom Michalovi. Jak to dopadne se Žofkou? Zlepší se doma něco, nebo bude mít pořád nervy na dranc?

Čtvrtek v Ulici

Vanda si už na konci roku myslela, že její plán vychází a Luděk ji konečně požádá o ruku. Jenže dny plynou a ona pořád nemá vysněný prstýnek. Poslední kapkou je, když se jí lékař omylem zeptá na manžela a jejich plány ohledně založení rodiny. Vanda dá Luďkovi drsné ultimátum...

Pátek v Ulici

Od té doby, co je Šimon v pubertě, Gábina občas jen nevěřícně kouká, jak se změnilo jeho chování. Už to není ten pohodový kluk, se kterým se dalo domluvit. Teď Šimon udělá pravý opak toho, co jí slíbil. Na turnaj v online hře trénuje i přes zákaz… Co Šimon provede, aby nezklamal kamaráda? A jaké to pro něj bude mít důsledky?

Zdroj informací:

TV Nova: seriál Ulice

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články