Ultra módní vysoké kozačky nad kolena: Takhle je nosí celebrity a můžete i vy

Ultra módní vysoké kozačky nad kolena: Takhle je nosí celebrity a můžete i vy
Zdroj: Herminapress, oficiální materiály prodejce/koláž: Lifee
Eva Feureislová a její varianta s motivy hadí kůže.Darina Gregocká zvolila outfit tón v tónu a k němu sladěné krémové kozačky nad kolena.Lenka Beníšková doladila blejzrové šaty s průstřihy sladce růžovou variantou thigh-high kozaček.Diana Míková v černé klasice nad kolena.+ 16 fotek+ 17 fotek

S podzimem náš botník s železnou pravidelností (a na dlouho!) obsazují kozačky. Současný trend protežuje jejich přiléhavé vysokánské varianty sahající často až nad kolena. A jak ukazuje obliba napříč spektrem jejich nositelek, ani pro letošek s nimi není rozhodně konec. Máte už také svůj pár?

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková24. 11. 2023 08:00

Fanynky a účastnice MMA na nedávném galavečeru tohoto sportu v Praze jako by si z vysokých kozaček vytvořily nový dress code. Na jeden z posledních zápasů v nich dorazila hned celá řada vnadných divaček a obvykle jimi doladila podobně situovaný sexy outfit. Přestože nechyběly ani vyznavačky nižších modelů obuvi a našla se i odvážná a horkokrevná milovnice páskových sandálků, přiléhavé kozačky nad kolena nazývané také thigh-high rozhodně patřily k nejpreferovanějšímu modelu obutí.

Ponožkové i latexové, Heidi Klum (50) bere vše!

Milovnicemi MMA to ale nekončí. Svou cestu k nepřehlédnutelnému typu bot šplhajících vysoko nad kolena si našla i celá řada dalších celebrit. Jejich velkou fanynkou je třeba modelka Heidi Klum, která jich zjevně vlastní celou sbírku. Nesmí jí samozřejmě chybět univerzální černé lehce zřasené kožené kozačky na jehlách, stejně tak si ale oblíbila i extravagantní “ponožkovou” variantu, šedivým provedením natahovacích kozaček tohoto typu doladila jeden ze svých sladce růžových outfitů. V botníku má ale i nápadný a super trendy bílý model s pružným horním lemem, který nosí také lehce zřasený a ladí jej s outfity tón v tónu.

Fanynka šelem Irina Shayk (37)

Stejně zapálená pro sexy obutí je další světová topmodelka Irina Shayk. Ta si vyrazila ve vysokánských leopardích kozačkách nad kolena na basketbalový zápas v LA. Ač takto obutá, přesto velká část z jejích nekonečných nohou zůstala ještě odhalena, trendy obuv totiž nazula k super krátkým mikro šortkám z kůže.

Barevné hity českých zpěvaček

Za velkou fanynku tohoto typu kozaček lze v Česku právem považovat zpěvačku Lucii Bílou (57). Ta jich také vlastní hned celou řadu a dokazuje tím stylovou stálost tohoto modelu, nosí je totiž už po několik sezon. Naposledy jsme ji viděli v trendy bílé variantě halící nohy těsně nad kolena.

Podobné nadšení pro vysoké kozačky dle všeho sdílí i další zpěvačka, Tereza Mašková (27). Její vysokánské kozačky nemohly mít jinou barvu než výrazně růžovou. Skvěle jí tak ladí s vlasy a model oživí zatím ještě stále odstínem roku, svítivě růžovou barvou Viva Magenta.

Ledabylé shrnutí není na škodu

Do vysokých kozaček se aktuálně zakoukala také dcera Jiřího Dvořáka (56) a Barbory Munzarové (51) Anička Dvořáková (21), která podlehla svodům trendy kombinace takové obuvi s mikro šortkami. Štíhlé nohy ale provází jedno drobné úskalí. Vysoké kozačky nemusí zůstat pevně ukotveny nad koleny a mohou se lehce shrnovat níž. Což ale tentokrát není na škodu, trendy velí klidně je nosit i laškovně shrnuté.

Na přehlídku hvězdných kozaček i tipy na nákupy vašeho nového páru se můžete podívat v přiložené fotogalerii.

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Související články

Další články