Ultramódní outfit Jany Paulové: Blankytně modrý kostým sladila s bílou v dokonalou letní eleganci

Ultramódní outfit Jany Paulové: Blankytně modrý kostým sladila s bílou v dokonalou letní eleganci
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Herečka Jana Paulová zazáří na tanečním parketu v nové řadě soutěže Star Dance.Usměvavá herečka rozzářila tiskovou konferenci nejen úsměvem, ale i pastelovým odstínem svého kostýmku.Jana Paulová sice bude nejstarší ženskou účastnicí StarDance v jeho historii, vůbec byste jí ale na takové prvenství nehádali.Podobný kousek najdete v nabídce Marks&Spencer, stojí 2 499 Kč.+ 5 fotek+ 6 fotek

Do blankytně modré, přesně v duchu aktuálních barevných trendů, oblékla stylový kalhotový kostým herečka a brzy i ostře sledovaná tanečnice Jana Paulová (69). V ultramódním outfitu zapózovala na tiskové konferenci k blížícímu se dalšímu ročníku oblíbené taneční show České televize Star Dance a nesmírně jí to slušelo.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 17. 06. 2024 09:00

Vždy usměvavá Jana Paulová sice bude patřit historicky k nejstarším ženským účastnicím této oblíbené soutěže v celé její historii, rozhodně ale reprezentuje svou generaci s grácií. Nás zaujala už elegantní módní kreací, kterou zvolila pro představení tanečních párů novinářům a mezi ostatními účinkujícími rozhodně jen zářila. A samozřejmě za to může i její pověstný nikdy neutuchající úsměv na tváři.

Ostrovní elegance v zahradách britské ambasády

Herečka zvolila do elegantních zahrad britské ambasády v Praze strohý, ale šik kostýmek přesně v duchu ostrovních módních směrů. Odvázala se ale v jeho pastelové barevnosti a zvolila v současnosti velmi populární blankytně modrý tón. Jako blondýnka si snad nemoha vybrat lépe a ve společnosti jen zářila.

Bílé doplňky a stříbřitá sada šperků

Poutavý odstín ale nemohl potlačit elegantní a velmi jemný charakter celého modelu, který herečka doplnila o světlou hladkou blůzku se sámkem a k ní vybrala i decentní stříbřitou sadu šperků. Vše korunovaly nepřehlédnutelné bílé slingback lodičky s výraznou špičkou. Model s otevřenou patou je skvělou volbou pro letní sezónu, působí velmi svěže a mladistvě. A Jana Paulová to dokazuje víc než jasně.

Skvělá volba pro blondýnku

Vlasy ve velmi světlé blond, které herečka obvykle nosí upravené v bohatém hladkém mikádu sahajícím k ramenům tentokrát stočila do jemných kudrn, které celý model ještě o poznání zjemnily.

Celý model herečky Jany Paulové si detailně můžete prohlédnout v galerii pod článkem a najdete tam i tipy na podobné kousky, které si můžete také pořídit.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články