Utajovaná přítelkyně Bena Cristovaa Dominique Alagia vydělává statisíce na sítích: Obdivuji lidi, kteří pracují rukama

Přítelkyně Bena Cristovaa Dominique Alagia vydělává statisíce na sítích: Obdivuji lidi, kteří pracují rukama
Zdroj: Herminapress/Extra/Martin Procházka/koláž Lifee
Influencerka Dominique Alagia, údajná přítelkyně zpěváka a tanečníka Bena Cristovao.Ben Cristovao zatím vztah s půvabnou influencerkou nepotvrdil, ale náznaky na sociálních sítích existují.Influencerku Dominique Alagiu sleduje na Instagramu téměř 400 tisíc fanoušků. Influencerka Dominique Alagia má vydělávat statisíce měsíčně jen díky sociálním sítím.+ 14 fotek+ 15 fotek

Zpěvák a tanečník Ben Cristovao (36) má randit s jednou z nejúspěšnějších českých influencerek, Dominique Alagiou (19). Spojovat je má zájem o hudbu, ale také současné módní trendy a statisícové počty fanoušků na sociálních sítích. Dominique prozradila v talkshow Na kafeečko, v jakých finančních hladinách se pohybují její výdělky na TikToku, ale také v kolik hodin musí vstávat nebo proč obdivuje manuálně pracující lidi. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 05. 06. 2024 09:00

Zpěvák a tanečník Ben Cristovao (36) údajně propadl půvabům o sedmnáct let mladší influencerky Dominique Alagia (19), kterou jen na Instagramu sleduje neskutečných 395 tisíc fanoušků, více než 900 tisíc fanoušků potom na TikToku. Uhrančivá dlouhovláska Dominique, která má divoké italské kořeny, měla s Benem strávit příjemné okamžiky v exotice, a doprovázet jej také na hudební festival Majáles, jak informovalo Extra.cz. Pojďte si spolu s námi krásnou Dominique připomenout prostřednictvím talkshow Miluše Bittnerové, Na kafeečko. Co všechno na sebe prozradila? A jak roztomilá byla v dětství? Na to se můžete podívat v naší exkluzivní fotogalerii.

Doporučené video: Dominique Alagia v talkshow Na kafeečko

Dominique Alagia může vydělat i 400 tisíc měsíčně

Influencerka Dominique Alagia na sebe upozornila v roce 2021 v talentové reality show SuperStar, ale zahrála si také jednu z hlavních rolí ve filmu Cool Girl. A dost možná je to právě zpěv, co ji s Benem Cristovao spojuje. On sám se SuperStar účastnil v roce 2009 a skončil na slušném 7. místě.

"S paní učitelkou jsem začala zpívat ve svých jedenácti letech, to jsem měla soukromé lekce. Od svých patnácti let točím na sociální sítě," vysvětluje Alagia, která si jen svými tancujícími videy na TikToku může přijít na pěkné peníze a patří tak mezi nejvlivnější české influencerky. "Úspěšný influencer a člověk, který má hodně velké dosahy a firmy o něj mají zájem, si může měsíčně vydělat přes 100 tisíc, klidně i 400 tisíc," šokovala moderátorku Milušku Bittnerovou.

Obdivuji lidi, kteří chodí do práce, říká

Dominique se v talkshow Na kafeečko také nechala slyšet, jak vyčerpávající pro ni je dlouhodobě udržet zájem fanoušků a hlavně firem, které ji na sociálních sítích finančně podporují prostřednictvím placených spoluprací. "Je to psychicky náročné, ne fyzicky jako normální práce, proto to občas někteří lidé neberou vážně. To slýcháme často, je to normální a chápu to," připouští dlouhovlasá brunetka, která si potrpí na dokonalý make-up. Říká, že nic nemá zadarmo a zatímco dříve si mohla dovolit vstávat v 11 hodin dopoledne, dnes vstává kvůli obchodním schůzkám i v 8 hodin ráno. "Já netvrdím, že to mám těžší. Obdivuji lidi, kteří chodí do práce, jsou tam celý den a makají rukama. Je to prostě jen jiný směr. Pro nás je to psychicky náročné, protože naše hlava pracuje 24/7," míní influencerka.

Bena s mladší Dominique spojuje dravost a móda

Bena Cristovao spojuje s Dominique Alagiou také cit pro módu a současné trendy. Kdybych vyvedl partnerku do společnosti, ocenil bych, kdybychom spolu ladili, minimálně barvami. Na druhé straně když muž oblékne černou, je vlastně jedno, co si oblékne partnerka," zamýšlel se Ben v našem rozhovoru.

Se svými téměř 900 tisíci sledujících přitom Ben Cristovao patří mezi největší idoly současné mladé generace.Mladá generace je podle mě úžasná a jsou daleko. Mají větší rozhled, lepší a rychlejší přístup k informacím. Přijde mi, že jsou šíleně posunutí. To, co mně trvalo mega dlouho, jim trvá velmi krátkou chvíli," vysekl Ben v našem rozhovoru poklonu nastupující mladé generaci, do které patří právě jeho údajná mladičká partnerka Dominique Alagia.

Na fotografie půvabné influencerky Dominique Alagia, která se nám exkluzivně pochlubila také roztomilými snímky ze svého dětství, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články