Velký horoskop štěstí na říjen 2023: Býky čeká spousta peněz, Raky rodinná pohoda a Váhy vyřeší všechny své problémy

Velký horoskop štěstí na říjen 2023: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu
Zdroj: Freepik

Horoskop štěstí na říjen přináší dobré zprávy pro všechna znamení zvěrokruhu. Někdo bude mít energie a kreativity na rozdávání, jiný konečně vyřeší dlouhotrvající spory. Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Jana Jánská
Jana Jánská28. 09. 2023 17:00

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pro Berany bude říjen 2023 obdobím plným energie. Máte v sobě ohromnou sílu a odvahu jít za svými cíli. Ve vztazích buďte pozorní k potřebám partnera či partnerky a nebojte se projevit lásku.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býky čeká měsíc finanční prosperity a stability. Dokonce si polepší natolik, že budou moci investovat do svých snů. Ve vztazích si ale dejte pozor na netrpělivost a věnujte svému protějšku víc porozumění.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Budete plní energie a kreativity. Tak konečně zanechte lelkování a pusťte se do práce. Pokud nepolevíte, nakopnete svou kariéru takovým způsobem, o kterém jste vždy snili. Je to teď jenom ve vašich rukou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci zažijí měsíc plný rodinné pohody. Jejich vztahy se budou posilovat a doma zavládne smích a dobrá nálada. V lásce sice budete na vrcholu, ale dejte si pozor na finance.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V říjnu 2023 budou lidé narození ve znamení Lva překypovat energií a sebevědomím. S plným nasazením se vrhnou do práce a dosáhnou skvělých výsledků. Měli by však myslet na to, že zdraví mají jenom jedno...

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Harmonie a vyrovnanost vás budou provázet po celý měsíc. Pro rodinu budete představovat vítanou společnost, protože umíte nejen uklidnit, ale také chytře poradit.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Povede se vám vyřešit všechny dlouhodobé problémy, nejen ty pracovní, ale především soukromé. Pokud chcete domácí pohodu udržet co nejdéle, věnujte se svému partnerovi či partnerce o něco víc. Jedním z důvodů sporů totiž mohlo být i to, že vaši nejbližší pociťují nedostatek zájmu...

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zrozence ve znamení Štíra čeká měsíc kreativity a osobního rozvoje. V práci se sice konečně prosadíte a sklidíte zasloužený úspěch. Ale mějte raději oči otevřené, možná se objeví nové příležitosti. Ve vztazích budete neméně kreativní a vášniví.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci budou v říjnu plní odvahy a odhodlání. Pochopíte, že konečně nastal čas jít za svými sny a postavit se výzvám. Ve vztazích budete otevření novým zážitkům a dobrodružstvím.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V říjnu si budete klást otázky ohledně svých cílů a hodnot. Udělejte si pořádek ve svých myšlenkách a plánech na budoucnost. Možná přijdete na to, co by šlo vylepšit. Ve vztazích budete potřebovat čas pro sebe a trochu si odpočinout.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, máte před sebou období společenského rozkvětu. Seznámíte se s novými lidmi, kteří vás budou inspirovat. A vy budete inspirativní pro ně. Už dlouho se vám nestalo, že byste potkali tolik lidí, kteří jsou na stejné vlně. Tak si to užívejte...

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Lidé narození ve znamení Ryb budou v říjnu 2023 plavat na vlně emocí. Budete hodně citliví a vnímaví k potřebám svého okolí. Jen si dejte pozor, ať toho někdo nezneužije...

Další horoskopy ➔

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články