Angelina Jolie si porodila kopii: Dcera Shiloh po ní zdědila úplně všechno. Až na dvě výjimky

Angelina Jolie si porodila kopii: Dcera Shiloh po ní zdědila úplně všechno. Až na dvě výjimky
Zdroj: Showpix
Shiloh podobu s Angelinou skutečně nezapře. Má její rty, nos i barvu očí. A samozřejmě přirozený půvab. Brad Pitt v roce 2004. Se Shiloh má na první pohled shodný tvar brady. A když se oběma rozehraje na tváři úsměv, je jasné, po kom ho Shiloh zdědila. A to obočí... to asi také nakonec nebude mít po Angelině. Angelina Jolie v roce 1999, kdy jí bylo třiadvacet let, o osm víc než dnes Shiloh. Stejné rty, stejný výraz, stejný nos. Angelina Jolie a Shiloh Jolie-Pitt příbuzenské vazby nezapřou. Na snímku se Zaharou Jolie-Pitt (vlevo), hereččinou nejstarší dcerou.+ 3 fotky+ 4 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Patnáctiletá Shiloh Jolie-Pitt je jedním z nejostřeji sledovaných dětí Hollywoodu. A rozhodně právem. Po mamince Angelině Jolie (46), která uhranula miliony mužů po celém světě, totiž zdědila nevšední krásu. Z táty, blonďatého fešáka Brada Pitta (58), má v podstatě jen dvě věci. Uhodnete které?

Tereza Švandová
Tereza Švandová 27. března 2022

Dlouho, předlouho se zdálo, že z Shiloh Jolie-Pitt roste pořádná drsňačka. Prakticky odmala se totiž oblékala jako kluk, nosila klučičí sestřih a raději si hrála se staršími bratry Maddoxem (20) a Paxem (18) než sestrou Zaharou (17). To se ale ke konci minulého roku změnilo.

Čím je Shiloh starší, tím víc připomíná Angelinu

Po pauze zaviněné pandemií koronaviru na svět najednou vykoukla blonďatá kráska s uhrančivým pohledem. Nutno podotknout, že paf z ní byli nejen věrní fanoušci, ale i lidé po celém světě, kteří se hned začali dohadovat, komu z rodičů je holčička podobnější. „Je nádherná, dokonalý mix mámy a táty,“ rozplývali se.

Jenže skóre, zdá se, zdaleka tak vyrovnané není. Za všechny to vystihl jeden z diskutujících na sociálních sítích. Čím je Shiloh starší, tím víc se podobá mámě,“ napsal. A my mu dáváme za pravdu.

Plné rty, jiskřivý pohled a elegantní nosík jasně patří Angelině Jolie. I barvu očí zdědila Shiloh po ní. Na Pitta tak zbyla v podstatě jen brada s rošťáckým úsměvem, kterým Shiloh ve společnosti rozhodně nešetří, a obočí. Inu, posuďte sami…

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články