Michaela Kuklová a její mateřský přešlap: V dobré víře upravila pokoj svému 14letému synovi, ten byl ale zklamaný a naštvaný

Michaela Kuklová a její mateřský přešlap: V dobré víře upravila pokoj svému 14letému synovi, ten byl ale zklamaný a naštvaný
Zdroj: Herminapress
Herečka Michaela Kuklová na archivním snímku se synem z roku 2018.Herečka Michaela Kuklová vypadá ve svých 55 letech skvěle.Michaela Kuklová s fotografem Ivanem Králem, jehož obraz si také odnášela domů. Ona sama se věnuje umění, maluje.Michaelu Kuklovou mají mnozí stále spojenou s princeznou Jasněnkou.+ 9 fotek+ 10 fotek

Herečka Michaela Kuklová (55) je mámou čtrnáctiletého syna Romana, jehož otcem je podnikatel Roman Holomek. V rozhovoru pro Lifee.cz herečka odhaluje, že pubertální Roman našel zálibu v navrhování interiérů a také sám navrhl přestavbu svého pokoje. Tu se herečka rozhodla sama zrealizovat, ale k její smůle to optikou Romana nedopadlo nejlépe a syna tak její práce naopak zarmoutila. Jak to hodlá napravit?

Veronika Nováková
Veronika Nováková14. 08. 2023 08:00

Jak nám herečka Michaela Kuklová (55) prozradila, syn Roman (14) bude vizuálně a potažmo umělecky zaměřený po ní. Ona sama ve volném čase maluje obrazy, Romana zase baví navrhovat interiéry.

"Je velmi aktivní. Řešil například úplně sám svůj pokoj. Bedlivě jsem ho poslouchala, jak by si svůj pokoj představoval. Potom jsem udělala překvapení, protože byl na týden na dovolené s tatínkem," vypráví Michaela, které se původní záměr překvapit svého syna nakonec nezdařil. Přestavbu pokoje mu přitom darovala k dlouho očekávaným narozeninám. Musí tak čelit noční můře nejedné snaživé maminky, která to se svým jediným dítětem upřímně myslela nejlépe, jak uměla...

Michaela Kuklová znovu v pohádce

Michaelo, nově vás budeme vídat v historickém seriálu Eliška a Damián.

Ano, průběžně jej natáčíme a musím přiznat, že mě to hezky vytěžuje. Hlavní představitelka seriálu, Eliška, má firmu a já, Naďa Valentová, jsem dobrou duší této firmy, protože jsem tu firmu zakládala s její maminkou. Protože už její maminka nežije a já jsem v té roli bezdětná, beru Elišku jako svoji vlastní dceru. Cítím to tak vnitřně, nikdy jsme to spolu s Emou neprobíraly. Ve všem jí fandím, jsem jí velkou oporou a mám ji moc ráda. Ve firmě jsem účetní, obchoďák a kamarádka.

Je to napůl historický seriál. Obléknete kostým také vy?

Jak správně říkáte, je to tak napůl. My žijeme v současnosti, takže přímo nás se kostýmy netýkají. Ale co jsem četla scénáře, tak mě hodně baví. Kromě lásky je tam spousta humoru.

Říkáte, že vás natáčení vytěžuje. Nemáte za sebou žádný větší televizní projekt, pokud se nemýlím.

Vůbec ne. Hodně se věnuji divadlu a vzhledem k tomu, že jsem na syna byla sama, dělala jsem jen to své divadlo. Žádné nabídky jsem nepřijímala.

Je to pro vás velká změna?

Mám volnější ruce, protože synovi už je čtrnáct let, ale stejně mi v televizi museli vyjít vstříc. Máme například špatné dopravní spojení a syn by se špatně dostal do školy. Na natáčení začínám později - nejprve syna odvezu na autobus a teprve potom můžu začít pracovat.

Syn Michaely Kuklové bude architekt nebo návrhář

Jakou má před sebou váš syn budoucnost? Co ho baví?

Uvidíme. Hodně se mu líbí navrhování interiérů, takže uvidíme, jestli půjde směrem grafika, architekta nebo módního návrháře. To záleží na něm, pořád se ještě může rozhodnout.

Jak se jeho záliba projevuje? Radí vám?

Ano, je velmi aktivní. Řešil například úplně sám svůj pokoj. Bedlivě jsem ho poslouchala, jak by si svůj pokoj představoval. Potom jsem udělala překvapení, protože byl na týden na dovolené s tatínkem. Měla jsem týden na to, abych to celé zrealizovala. Měl zrovna v té době narozeniny.

To je úplně filmové překvapení.

Ano. Byl z toho, chudák, celý přepadlý. Po celé dva dny! On si to asi chtěl udělat sám, ale to bychom dělali dlouho a bylo by to komplikované.

Můžete to ještě dohnat, úpravy jdou udělat vždycky.

Přesně tak, tohle jsem mu také říkala. Nechala jsem to otevřené v tom, že tam má základ a dodělávky už jsou na něm.

Když mám absťák, musím malovat

Vím také, že krásně malujete. Máte na to teď čas?

Na malování teď vůbec není čas. Ale měla jsem absťák a pár volnějších dní, takže jsem musela vzít do ruky štětec.

Co vás inspirovalo?

Inspirovala mě dcera Emmy Smetany. Ona to ještě neví, dnes po tiskové konferenci jí ukážu alespoň fotku na telefonu. Viděla jsem fotku její dcery, je nádherná a přála jsem si ten obraz zrealizovat. Ještě není hotový.

Tvoříte v noci?

Přes den. Občas se přeliju i do noci, ale potom není ideální světlo.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články