Zlata Adamovská odhaluje kouzlo dokonalé pleti po šedesátce: Nedám dopustit na krém našich babiček, kterým se mažu denně

Zlata Adamovská odhaluje kouzlo dokonalé pleti po šedesátce: Nedám dopustit na krém našich babiček, kterým se mažu denně
Zdroj: Herminapress
Zlata Adamovská a Petr Štěpánek společně navštívili slavnostní otevření nové italské restaurace v centru Prahy.Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se brali v roce 2013.Zlata Adamovská s manželem Petrem Štěpánkem a vnukem Viktorem na premiéře pohádky Princ Mamánek (2022).Zlata Adamovská je totiž v pohádkách jako doma. Hrála královny ve filmech Peklo s princeznou (2009), Korunní princ (2015) a O vánoční hvězdě (2020).+ 5 fotek+ 6 fotek

Herečka Zlata Adamovská (64) letos s manželem, hercem Petrem Štěpánkem (74), slaví deset let výročí od svatby. V rozhovoru pro Lifee.cz herečka odhaluje, zda si s manželem stále umí dopřát romantiku, jak ji ovlivňují módní trendy, a prozrazuje, jaké kosmetické vychytávky stojí za její mladistvou pletí a dokonalým účesem. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková17. 09. 2023 08:00

Herečka Zlata Adamovská (64) poznala svého třetího manžela, herce Petra Štěpánka (74), během natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde spolu také hráli manželský pár. O ruku ji Petr Štěpánek požádal během výletu do Keni, kde trávili Silvestr, a v roce 2013 si řekli své ano. Letos tedy manželé slaví růžovou nebo také cínovou svatbu.

Adamovská a Štěpánek chodí na rande denně

"Jak často spolu chodíme na rande? Každý den!" pochlubil se spokojený Štěpánek magazínu Lifee.cz. Zajímalo nás, jaká místa tedy vybírá, aby byla jeho žena spokojená. "Jsou to samé dobré restaurace s dobrým vínem," pochválila jej Zlata Adamovská s tím, že si potrpí především na kvalitní červená vína, ideálně původem z Argentiny. Jak tedy oslaví své desetileté výročí? "Většinou na přehnanou romantiku a gesta nemáme čas, protože hodně pracujeme. Nepřeháníme to. Pojímáme to spíše civilnějším způsobem," naznačuje Petr Štěpánek skromně.

Na módu už nemáme věk, ale rozum ano

Jak nám ovšem manželé prozradili, na pečlivě vybírané outfity je neužije a namísto času stráveného nakupováním raději cestují. "Na oblečení my si tolik nepotrpíme. Je to podle nálady a aby nám v tom bylo dobře. Nehoníme módní trendy. Myslím, že už na to nemáme věk. Ale zase na to máme rozum," ​glosuje Zlata Adamovská, která do společnosti vždy chodí oblečená elegantně, s ohledem na svůj věk. "Až budete v mém věku, vzpomeňte si na mě. Móda nebude to první, co vás bude v životě zajímat," usmívá se potutelně vitální šedesátnice, která si ráda užívá života plnými doušky.

Zlata Adamovská je odpůrkyní plastiky

Jak o sebe manželé pečují, že vypadají stále skvěle? Stěžejní bude podle všeho to, že jsou do sebe stále zamilovaní. Ale co dál? Petr Štěpánek, proslulý svými sexy šedinami, má ke kosmetice čistě pragmatický přístup. "Já se někdy oholím. Ale jinak nic," poukazuje herec a dodává, že manželka Zlata používá o poznání více kosmetických produktů.

"Těch jejích šminek a ostatních věcí je v koupelně opravdu hodně. Mně stačí pěna na holení a něco po holení," prozradil na svoji půvabnou paní, která souhlasí. "Petr se holí a má kolínskou. Já samozřejmě ráda používám kvalitní kosmetiku a sem tam si zajdu na masáž nebo na kosmetickou péči. Žádné další procedury nemám, žádná vylepšení ode mě nečekejte," naráží Zlata Adamovská na trend plastických úprav.

Vlasy si myju denně a používám krém babiček

Pro šedesátnice, které by se snad chtěly Zlatou Adamovskou inspirovat, nakonec herečka přece jen přidává několik praktických tipů. "Přísahám na indulonu, ale upřímně říkám, že to není celé kouzlo. Něco udělají geny a také bych řekla, že pravidelnost. V péči o pleť i o vlasy," naznačuje Adamovská. "Vlasy si myju denně a denně si na obličej dávám indulonu," ​dodává herečka, pro kterou je typická kaštanově hnědá barva vlasů, která v odlescích přechází do zrzavé. "Bylo období, kdy jsem si sama barvila vlasy hennou, ale to už je pryč," prozrazuje oblíbená herečka.

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články