Svatební fotografie, z nichž se tají dech. Podívejte se na ty nejlepší

30. Října 2017
Redakce Lifee.cz
Novomanželé objektivem Španěla Johnnyho Garcíi.
Zdroj Johnnygarcia.es
Na rozdíl od jiných žánrových oblastí fotografie má ta svatební jednu výhodu – focený objekt je sám o sobě krásný. A rovněž daný. Fotografové tak nemusí hledat kouzlo v událostech všedního dne. O to těžší je pak zachytit velký den tak jako žádný jiný fotograf. Těm následujícím se to podařilo.

Jejich fotografie totiž zvítězily v soutěži mezinárodní asociace fotografů ISPWP (International Society of Professional Wedding Photographers). Tu vyhlašuje každé čtvrtletí. Tentokrát odhalila ty nejlepší snímky pro období Zima 2017.

Ceny uděluje ve 20 kategoriích, namátkou třeba v kategorii První tanec, Humor, Nevěstin portrét nebo Svatební šaty.

O dechberoucí snímky není nouze ani tentokrát. Například v kategorii Pure Art zvítězil snímek téměř kompletně ponořený do tmy, na němž světlo pouze jemně maluje obrysy schodiště a novopečené manželky.

Svatební portrét lze pojmout i jinak, dokázala Marienna Garcia-Gallo ze Španělska.
Emotionandmotion.com

A pokud myslíte, že vás nemůže překvapit portrét nevěsty, vězte, že se šeredně pletete. Pokud jste ovšem neviděli ženu v bílém ležet jen pár centimetrů nad mořskou hladinou z ptačí perspektivy.

Nebudeme dále spoilerovat. Vstupte do galerie a dovolte si na chvíli zapomenout na čas i to, kde se právě nacházíte. Tyhle fotografie vás vtáhnou ...a jen tak nepustí.

Zdroj: ISPWP

Diskuze

Reklama