Anežka (34): Často se mi zdá o nevěře. Podle snáře to prý znamená, že toužím po někom jiném

Příběhy o životě: Často se mi zdá o nevěře. Podle snáře to prý znamená, že toužím po někom jiném
Zdroj: Freepik

Anežce se často opakuje sen, ve kterém spí s neznámým mužem. Její milenec není nikdo konkrétní, ale vzrušení z toho všeho přetrvává i po probuzení. A tak přemýšlí nad tím, co to vlastně znamená...

Jana Jánská
Jana Jánská 28. 02. 2024 15:00

Jsem vdaná pět let a myslím, že mám šťastné manželství. Jen ty sny mi dávají zabrat. Když se ráno vzbudím, jsem z toho tak vzrušená, že mám chuť na sex. Můj manžel ovšem ráno spěchá do práce, takže z toho obvykle nic není.

Mám erotické sny

O mužích se mi moc často nezdálo, naposledy to bylo snad v pubertě. Tehdy šlo jenom o randění a podobné nevinné věci. Ovšem v poslední době se něco změnilo. Pravidelně mám sny, ve kterých o žádné randění nejde, pouze o sex.

Ráno si pamatuju, že jsem si užívala s mužem, kterému nebylo vidět do obličeje. Divoce jsme se milovali na pláži, před krbem v horské chatě a občas i v restauraci rychlého občerstvení. Nevím, jestli tam byli nějací lidé, neměla jsem čas koukat se kolem sebe.

Když se ráno vzbudím, někdy mám vlhké kalhotky. Tak moc intenzivní jsou ty sny. Ráda bych pokračovala s manželem, ale ten bohužel obvykle spěchá do práce. Často odejde ještě dřív, než se vůbec vzbudím.

Chtěla jsem zjistit, co moje sny znamenají

Tyto sny mám už pár týdnů, takže mě zajímalo, jestli něco znamenají. Na internetu jsem našla různé výklady. Třeba sex na veřejnosti prý znamená, že jsem otevřená ke svému okolí. To by asi sedělo. Ale to, že spím se neznámým mužem, tedy jde o nevěru, už mě trošku překvapilo.

Podle jednoho výkladu to znamená, že si se svým manželem pravděpodobně nerozumím. A podvědomě přemýšlím nad tím, jestli by mi to s někým jiným neklapalo lépe. To mě nikdy nenapadlo. V manželství jsem spokojená a zatím jsem neuvažovala nad tím, že bych třeba byla nevěrná nebo tak něco.

Přemýšlím nad svými sny

Čím déle ty sny trvají, tím víc jsem z toho zmatená. Co když mi podvědomí opravdu naznačuje, že toužím po nevěře, jen si to nechci připustit? Ve snech mám někdy tak silné orgasmy, že doznívají ještě po probuzení. Něco takového se mi s manželem nepovede často.

Nebo jsou to prostě jenom sny a měla bych být ráda, že je mám příjemné a intenzivní. Doufám, že druhá možnost je správná...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články