Módní styl Moniky Marešové. Je vlivnou influencerkou, přesto ji můžete potkat v obyčejných džínách

12. února 2020
IG Moniky Marešové
IG Moniky Marešové

Manželku známého moderátora Moniku Marešovou lze považovat za módní ikonu české scény. Téměř vše, co si vezme na sebe, se v okamžiku stává hitem. Monika se ráda obléká do kousků od známých návrhářů, ale rozhodně nepohrdne oblečením z klasických řetězců, které je dostupné pro každého.

Monika Marešová, rozená Koblížková, pracovala řadu let jako módní redaktorka. Široká veřejnost ji, a zejména její cit pro módu, objevila až teprve díky vztahu s moderátorem Leošem Marešem. Monika se tak stala pro mnoho žen velkou inspirací v oblékání, která je patrná zejména na jejích sociálních sítích, na nichž propaguje různé značky a dokumentuje i řadu dalších situací. Je také externí konzultantkou pro časopis Elle.

Jak se z novinářky stala úspěšná influencerka

Vztahem s Leošem Marešem se Monice život obrátil vzhůru nohama. Jako módní redaktorka byla zvyklá pohybovat se v módní branži a obklopovat se drahými věcmi. Díky tomu, že se stala středem pozornosti, využila vliv sociálních sítí, své dlouholeté zkušenosti v módní branži a ukázala, že módě skutečně rozumí.

 Střídmost pro ni není cizí pojem

Ač by se mohlo zdát, že si Monika na extravaganci potrpí, tak tomu tak rozhodně není. V soukromí dává přednost jednoduchosti a hlavně pohodlnosti. Proto ji nejspíš potkáte v džínách, jednobarevných tričkách či mikinách. Nedělá jí ale problém vzít si obyčejné tílko za pár korun. Na čem rozhodně nešetří, to jsou boty a kabelky. Když jde do společnosti, nebojí se vzít si na sebe šaty s výraznými barvami či volánky. Vzhledem k tomu, že je Marešová velmi štíhlá a vysoká, nebrání se ani krátkým šatům, které lichotí její postavě.

NECHTE SE INSPIROVAT MÓDOU MONIKY MAREŠOVÉ V GALERII:

Zavří­t reklamu