Květen je měsícem svateb: Kde by se chtěla vdávat zpěvačka Míša Nosková?

27. května 2019
Muž roku 2019
Muž roku 2019

Zpěvačka Míša Nosková vyrazila se svým kamarádem, který vlastní svatební agenturu, do Tuniska, aby objevila ta nejkrásnější a nejoriginálnější místa, kde by se takové svatební obřady daly uskutečnit. Jak se jí vedlo? Vybrala si místo pro svou další svatbu i ona?

Zpěvačka Míša Nosková to sice mívala s váhou jako na houpačce, dnes je ale vše jinak a tahle zpěvačka a maminka se může chlubit dokonalou postavou, kterou může s klidem vystavovat na prosluněných plážích.

Možná i proto by se Míše svatba v exotice zamlouvala. Právě se vrátila s Tuniska, kde kromě toho, že vystoupila na závěrečném večeru soustředění finalistů Muže roku 2019, objížděla s kamarádem neobvyklá místa.

„Nejsem úplně tip na klasická turistická místa a ježdění v autobusu, takže jsem se spolu s kamarádem, členem poroty Muže roku a majitelem svatební agentury, domluvila, že vyrazíme na vlastní pěst vyhledávat neobvyklá místa. Objevili jsme nová krásná místa, kde můžeme například ty svatby uskutečnit,“ směje se zpěvačka.

V Tunisku není Míša poprvé a nejenže se tu cítí bezpečně, ale služby a prostředí si nemůže vynachválit.

Tunisko je super. Jsem pokaždé nadšená z místních obyvatel, jsou neskutečně vstřícní a přitom nijak neobtěžují. Cítím se tu bezpečně, a to i co se týče jídla. Žádné nevolnosti nehrozí,“ doplňuje Míša, která má postavu na léto připravenou dokonale.

Zavří­t reklamu