Osudem zkoušená, vždy však příjemná a usměvavá: V čem tkví tajemství krásy Leony Machálkové?

24. května 2019
Facebook
Facebook

Takhle vypadat umí opravdu málokdo! Zpěvačka Leona Machálková dnes slaví 52. narozeniny a kdo ji zná, musí uznat, že číslice udávající její věk s jejím vzhledem nemá vůbec nic společného. Leona totiž vypadá naprosto skvěle.

Leona je živoucím důkazem toho, že stárnutí si člověk může užívat. Nejen že zpěvačka vypadá skvěle, ale tak se podle svých slov i cítí. Což jí samozřejmě velmi přejeme.

Naštěstí už je to nějaký ten pátek, kdy prožila nejbolestnější chvíli svého života. Její partner Bořek Šípek (+66) podlehl rakovině a zpěvačka se tehdy obrnila mlčenlivostí – měla za sebou velký stres a bolest v srdci.

Ovšem ne nadarmo se říká, že čas je nejlepší lékař a Leona si je toho nejspíše moc dobře vědoma. Po nějaké době se postavila zpět na nohy a znovu začala žít. O tom, že bolest, kterou jí osud nadělil, dokázala překonat, lze vyčíst z její tváře.

Leona je pro mnoho lidí důkazem, že čas sice nejde zastavit, ale stárnout lze velmi důstojně. A v jejím případě to platí dvojnásobně. My jí k dnešním narozeninám přejeme jen to nejlepší, hlavně pevné zdraví a ať vypadá pořád tak dobře jako teď.

Zavří­t reklamu