Fit a krásnátestovánísoutěže

Nejromantičtější místa Česka: Kam vzít svou drahou polovičku, pokud chcete opravdu zabodovat

Zdroj:Romantický Mlýn Karlštejn

+ 16 fotek+ 17 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

1. máj letos připadne na středu, tudíž se za jeden volný den není šance nějak extra realizovat. Počkejte raději na víkend a dopřejte si se svou láskou romantický relaxační pobyt. Vybrali jsou pro vás několik hotelů a penzionů, kde si letošní "lásky čas" užijete se vší parádou.

Petra Járková 25. dubna 2019

Absolutní luxus a soukromí v Chateau Herálec

Chateau Herálec vám nabídne luxus pětihvězdičkového boutique hotelu, unikátní designové ubytování a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách. Tento zámecký hotel s anglickým parkem z 18. století se nachází v regionu s největším výskytem historických památek UNESCO a leží uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny s hlubokými lesy, přilehlými oborami, rozkvetlými loukami, rozlehlými údolími a dechberoucími přírodními scenériemi.

Hotel nabízí nejen luxusní ubytování a unikátní hotelový koncept, ale i prvotřídní služby a diskrétní péči tak, abyste měli chuť vrátit se a zažít vše znovu. Výjimečný relax zažijete v zámeckých Spa by L’OCCITANE, které jsou zárukou nezapomenutelného zážitku, jaký byste zažili také v originálních Spa L’Occitane v domovském pětihvězdičkovém hotelu Couvent des Minimes v Provence.

Luxusní kuchyně v elegantním boutique hotelu Chateau Kotěra

Hotel Chateau Kotěra je elegantní boutique hotel s vyhlášenou restaurací, vzdálený necelou hodinu cesty od Prahy v blízkosti malebné Kutné Hory. Nachází se v tzv. novém zámku, který postavil slavný český architekt Jan Kotěra v letech 1911 – 1913.

Luxusní hotel nabízí kromě jedinečné sbírky designového nábytku, který vznikl přibližně ve stejné době jako zámek, masáže, saunu, tenisový kurt, hřiště na pétanque, venkovní bazén, zapůjčení kol a další aktivity.

Třešničkou na dortu je dokonalá restaurace s nádechem jihu. Zaměřuje se na středomořskou kuchyň, ryby a mořské plody a klasické francouzské pokrmy. Pochutnat si zde ale můžete především na dokonalých dezertech. Šéfcukrářem je zde Josef Maršálek, který skvěle peče. Není tedy divu, že si jeho dezerty zamilovala i sama anglická královna. V Chateau Kotěra funguje po boku Roberta Chejna, se kterým vymýšlí dokonalé a propracované kombinace na jídelní lístek.

Krásná příroda se šuměním říčky Bystřice v Hotelu Akademie Hrubá Voda

Nedaleko Olomouce v malebném údolí Hrubé Vody se nachází krásný hotel – Akademie Hrubá Voda.  Svou polohou na rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku v těsné blízkosti obce Hlubočky je toto místo ideálním výchozím bodem k výletům do okolní přírody nebo k návštěvě mnoha zajímavých historických památek. Hotel má sám o sobě malé wellness a dokonalé masáže.

Co si ale zamilujete nejvíce, je skvělý servis. Příjemný, milý a ochotný personál, který se bude snažit zařídit každé vaše přání. I na kuchyni se pějí ódy široko daleko. Na takovou panenku s hříbkovou omáčkou připravovanou metodou sous-vide se vyplatí dojet i z Prahy. I jejich jarní degustační menu je naprosto dokonalé a rozhodně stojí za vyzkoušení. Vyrazte tedy na první májový víkend na Moravu a užijte si romantiku v tomto jedinečném hotelu.

Thumbnail # Dovolená pro miliardáře: Pokochejte se pohledem na nejluxusnější jachty světa
Mohlo by Vás zajímat:

Dovolená pro miliardáře: Pokochejte se pohledem na nejluxusnější jachty světa

Luxusní wellness hotýlek kousek od Prahy v Hotelu Romantický Mlýn Karlštejn

Unikátní ubytování přímo u řeky Berounky nabízí čtyřhvězdičkový Hotel Romantický Mlýn Karlštejn. Pokoje nabízejí krásný výhled na líně se vinoucí Berounku. Pro uvolnění můžete použít relaxační centrum se saunou, vířivkou a malým fitness centrem. Součástí areálu je rozlehlý ostrov s romantickým altánkem. To vše vytváří jedinečné příležitosti pro odpočinek a romantický májový víkend ve dvou.

O tom, že to budete mít jen pár kroků k legendárnímu hradu Karlštejn, asi mluvit nemusíme. Takže pokud nechcete strávit celý víkend v posteli, je toto místo ideálním právě pro vás.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu