Fit a krásnátestovánísoutěže

Proč je dámská jízda s kamarádkou někdy lepší než dovolená s partnerem

Thumbnail # Proč je dámská jízda s kamarádkou někdy lepší než dovolená s partnerem

Zdroj:unsplash.com

Je pár věcí, které kamarádka pochopí a toleruje mnohem lépe než váš partner. Například že fotit se po probuzení s rozcuchanou hlavou fakt nemůžete! Že rychle se na podpatcích chodit nedá a sport většinou o dovolené rovněž není povolen.

Andrea Mrkosová 30. července 2019

Všichni máme rádi dovolenou s drahou polovičkou, ale někdy není od věci nechat partnera doma a vyrazit alespoň na prodloužený víkend pouze s kamarádkou. Pojďme se s nadsázkou podívat proč.

Thumbnail # Jak chutnala první zmrzlina světa? Byl to sníh smíchaný se šafránem
Mohlo by Vás zajímat:

Jak chutnala první zmrzlina světa? Byl to sníh smíchaný se šafránem

Má to mnoho výhod

Většinou spolu na dovolenou jezdí kamarádky, které se dobře znají. Obě vědí, co ta druhá potřebuje, jaké jsou její nálady a jak si zhruba dovolenou představuje. A tak se z cesty stává „suprová“ dámská jízda plná zábavy.

Nekonečné nákupy

Muž obecně nákupy nemusí a na dovolené se to rozhodně nezmění. Naopak nákupy s kamarádkou jsou velká zábava, co si budeme povídat. Třeba když obě vejdete do jedné kabinky a zkoušíte si plavky.
Také se společně rozplýváte nad nádhernými šperky, které jsou na každém rohu, a nevadí vám zajít do všech obchodů minimálně dvakrát. 

Thumbnail # 5 nejnebezpečnějších ostrovů světa
Mohlo by Vás zajímat:

5 nejnebezpečnějších ostrovů světa

Celodenní povalování

Kamarádka vám po hodině neřekne, že se nudí, má hlad a je moc vedro. Naopak, už ráno u snídaně se domluvíte na tom, co budete dělat, a držíte se plánu. Jakmile vystrčíte paty z hotelu, utíkáte společně do nejbližšího obchodu, v němž nakoupíte sladkosti, a pak úprkem na pláž, abyste měly ta nejlepší lehátka. Asi nemusíme připomínat, že z lehátek se jde nejdříve až k večeři.

Komentování a flirtování jsou povoleny

Partnerovi těžko řeknete, že ten pohledný chlápek, který vám zrovna přinesl vinný střik, je vážně super. Naopak s kamarádkou ho můžete rozebírat ještě třetí den u snídaně a v zástupu je mnohem více mužů, kteří stojí za okomentování.

Thumbnail # Dovolená ve vesmíru? Jestli máte zbytečných 400 milionů, můžete vyrazit
Mohlo by Vás zajímat:

Dovolená ve vesmíru? Jestli máte zbytečných 400 milionů, můžete vyrazit

Rozhodně bez sportu

Kamarádka vás nepotáhne z romantické večeře při západu slunce zpět na hotel, protože na kabelovce teď běží fotbal. Naopak, koupí další alkohol a mluví se až do rána.

Nerozporuje vaši kosmetiku

Kamarádka rozumí tomu, že ke každé sukni se hodí jiná kabelka a jiné tričko. Také pokládá za jasnou věc, že se před odchodem z hotelového pokoje stojí půl hodiny před zrcadlem. Nikdy nevíte, koho potkáte na procházce městem.

ZDE NAJDETE VĚDECKY OVĚŘENÉ TIPY, JAK TO UDĚLAT, ABY VÁS LIDÉ MĚLI RÁDI:

Thumbnail # 10 vědecky ověřených tipů, díky kterým vás budou mít lidé rádi. A snáze navážete přátelství
Mohlo by Vás zajímat:

10 vědecky ověřených tipů, díky kterým vás budou mít lidé rádi. A snáze navážete přátelství

Podobné články

Zavří­t reklamu