Čínský horoskop: Co nás čeká v květnu, měsíci zemního hada? Pozornost věnujte pokožce, ke slovu se ale přihlásí i nová láska

Čínský horoskop na květen 2024: Věnujte pozornost pokožce, čeká na vás ale i nová láska
Zdroj: Freepik

Letošní květen patří podle čínského horoskopu zemnímu hadovi. Co od něj v souladu s feng shui můžeme očekávat? O pozornost se po dlouhé zimě hlásí pokožka, ale změny nastanou i v osobní rovině. Na ty, kteří jsou single, čeká nová láska, zadaní se mohou těšit na obnovení jiskry ve vztahu.

Liběna Kubalíková
Liběna Kubalíková 06. 05. 2024 12:30

V květnu, měsíci zemního hada, můžete znovu objevit pomyslný ráj na Zemi, dotknout se okamžiku bytí před ochutnáním jablka ze stromu poznání. Vnímat spokojenost s životem přesně takovým, jaký je, a přijmout sám sebe.

Duše a zdraví

Nenechte si nic našeptat, namluvit. Věřte svým instinktům. Vy se znáte nejlépe. Pokud se přikláníte ke starým babským radám, tak víte, že sníst jedno jablko před spaním může mít pozitivní vliv na váš spánek a může pomoci s kožními neduhy.

Využijte tyto dny ke kontrole své kůže, všech pih, znamének, výstupků a bradavic. Zaměřte se na jejich vyléčení. Dopřejte své pokožce řádnou hydrataci vonnými olejíčky, zahřejte tělo v bylinné sauně, otužujte se v řece, vyzkoušejte terapii červeným světlem. Nechť se odstraní stará kůže a přirozeně se omladíte.

Práce a finance

Pochopení, že jste na správném místě a právě v tento okamžik máte přesně takovou roli, jakou máte mít. Důležité je získat zpět to nejcennější, a to svůj čas, volnost, svobodu. Vyzkoušet si, jaké to je, když osobní život hraje prim před tím pracovním.

Říká se, změňte sebe, změní se vše kolem vás. Vyzkoušejte, jaké to je, když se svět začne točit kolem vás. Pěstujte osobní trpělivost a umění si na to správné počkat. Přijde to k vám samo, aniž byste se museli přetrhnout vejpůl. Věřte, že vyčkávání je aktivní proces, nikoliv flegmatické zahálení.

Partnerské vztahy a domov

Věnujte se partnerskému životu a rozvíjejte romantické okamžiky. V květnu v sobě můžete opět zažehnout plamínek lásky a touhy. Pokud jste single, užívejte si chvíle sami se sebou. Nebudou trvat věčně. Tento měsíc přeje nalezení druhé polovičky a to na zbytek života.

Ve svém domově přehodnoťte, zda v něm mají oba partneři stejně prostoru. Zda jeden nedusí toho druhého. Přestože domov tvoří žena, je klíčové najít tu správnou míru v množství dekorací a cetek.

Májový čas je ideální pro obnovu ložního prádla. Dopřejte si kvalitní povlečení, které bude příjemné na pokožku a bude vás těšit jak při usínání, tak probouzení.

Nechť je ráj na Zemi!

Pohled na květen 2024 připravila skrze intuitivní vnímání a feng shui životní a bytová poradkyně Liběna Kubalíková, která je autorkou blogu Být v pohodě.

Režisérka Výměny manželek prozradila detaily ze zákulisí i astronomický honorář účinkujících

Režisérka Výměny manželek prozradila detaily ze zákulisí i astronomický honorář účinkujících

Související články

Další články