Denní horoskop na 1. října 2023: Býky potěší příjemné zprávy, Panny by mohly být trošku tolerantnější

Denní horoskop na 1. října 2023: Býci se dnes mohou těšit na příjemné zprávy
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na neděli 1. 10. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská01. 10. 2023 05:52

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Neměli byste manipulovat druhými lidmi jen proto, že vám to přináší určité výhody. Nemíchejte se do cizích konfliktů, nemáte dostatek potřebných informací a nakonec se ještě můžete pořádně ztrapnit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop prozrazuje, že vás doma nečeká moc povinností, tak buďte rádi a užijte si volnější den. Věnujte se tomu, na co jste kvůli zaneprázdněnosti dosud neměli čas. Nezapomínejte ale ani na své blízké.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy vám radí, ať za žádných okolností neztrácíte trpělivost. Příští týden vás čeká mnoho důležitých úkolů, které si vyžadují naprosté soustředění.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento den se můžete těšit na příjemné zprávy. Jedno dlouhodobé přání by se vám mohlo splnit. Zbývá k tomu už jen poslední krůček, který spočívá pouze na vás. Ničeho se nezalekněte a nepokazte si to.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokud jste se rozhodli hrát na dvě strany, neměli byste se divit následkům. Uvědomte si, jak vás to už nyní stresuje. Nebylo by lepší zachovat se upřímně?

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop na tento den přeje tvůrčím činnostem. Nejprve si splňte povinnosti, které nepočkají, pak si můžete vymýšlet nové nápady. Pamatujte na trpělivost a raději nic neuspěchejte. To by se vám vymstilo.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jestli máte pocit, že jste se přecenili a nezvládáte práci, kterou jste si nabrali, vězte, že to není pravda. Jste jen poslední dobou ve stresu. Nedělejte tedy unáhlené závěry a rozhodně nic nevzdávejte.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hvězdy vás nabádají, abyste se snažili být tolerantnější. Pokuste se pochopit i ty lidi, které nemáte zrovna v lásce, ale musíte s nimi spolupracovat. Ale zkuste myšlenky na práci ještě odložit, vždyť je víkend...

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud máte pocit, že před vámi druzí lidé něco tají, tak se jich to zeptejte na rovinu. Nejistota vás bude akorát znervózňovat. Dejte si jen pozor na to, ať nikoho nespravedlivě neobviníte.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nastal čas, abyste vůči svým blízkým byli otevřenější. Vaše okolí už ani neví, co si má myslet o tom, jak se chováte. Vy víte, v čem je problém, tak nemějte obavy sdělit to ostatním...

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Uvědomíte si, že budete muset zvolnit. Únava už je na vás pořádně vidět, neboť se stále jen přepínáte a odpočinek odkládáte. Relaxaci nutně potřebujete, tak s tím rychle něco udělejte.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokuste se uspořádat veškeré plány, o nichž jste v poslední době přemýšleli. Neplýtvejte zbytečně energií tam, kde to nemá žádný smysl. Musíte pochopit, že všechno opravdu zrealizovat nemůžete.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články