Denní horoskop na 18. září 2023: Panny budou čelit pomluvám, Střelce čeká zásadní obrat v kariéře

Denní horoskop na 18. září 2023: Panny dnes čeká boj s pomluvami
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na pondělí 18. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 18. 09. 2023 05:53

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Karty se konečně obracejí ve váš prospěch, a tak si můžete naplánovat koupi dražších věcí. Umíte se chovat velkoryse, a to i k lidem, kteří vás v nedávné minulosti podvedli a dokonce okradli.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Jako mávnutím kouzelného proutku vás opouští pracovní ctižádost. Jestliže se vám nějakou práci nedaří dokončit, dejte si alespoň na čas pauzu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Můžete se těšit na finanční boom, který jste opravdu nečekali. A že půjde o velké částky... S penězi se však chovejte zodpovědně. Bude to pro vás velký krok kupředu.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Situace ve vaší peněžence se obrací k horšímu. Je třeba uchýlit se k jiným pracovním strategiím. V tomto čase se rozhodně nespoléhejte na finanční poradce, ale pouze na svůj úsudek.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdné konstelace se mění stejně jako hvězdy na obloze a vy zase pomalu nabíráte elán. Již se nemusíte bát, že by vám někdo házel klacky pod nohy. Drobnějšímu zádrhelu se sice nevyhnete, ale jinak se vám daří.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše rodina se nyní chová velice hezky, zejména k vaší drahé polovičce. Považujte si toho a snažte se obě rodiny propojit. Vzájemné rozdílnosti vám rozšíří obzory.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zamyslete se nad svou finanční situací. Ekonomicky uvažující jedinci vám budou chytře vnucovat výhodná spoření. A vy byste neměli s penězi dělat nic jiného, než spořit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pohádáte se s některými příbuznými, kteří před vámi pomlouvají jiného člena domácnosti. A když jsou s ním, tak zase propírají vás... Je čas udělat jim veřejnou ostudu. Nemá ale cenu použít agresi a sprostých slov. Raději využijte vtip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V rodině panuje napětí. Neumíte se věnovat jiným činnostem, všechen čas věnujete pouze práci. I doma chcete rozebírat, na čem právě děláte. Vadí vám malá podpora rodiny. Pravděpodobně je ovšem chyba ve vás.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Situace se změní k lepšímu a vám se podaří najít ve vztahu kompromisy potřebné pro sblížení. S protějškem se usmíříte, ale najednou zjistíte, že se vzájemně už moc nepřitahujete. Lepší to bylo v dobách, kdy jste si denně vjížděli do vlasů...

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Můžete se těšit na kariérní postup, o kterém se vám ani nesnilo. Budete však pro to muset učinit jedno zásadní rozhodnutí. Jste naštěstí dostatečně asertivní, takže byste s tím neměli mít problém.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes se vám nebude příliš dařit. Vaše energie může být poněkud utlumená a vy zatoužíte po siestě někde u moře. Získáte dojem, že doma jen uklízíte a doděláváte resty. Případně se s někým přete o hlouposti. Potřebujete zkrátka volno...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články