Denní horoskop na 2. prosince 2023: Vodnáři mají pocit, že jim nikdo nerozumí, Blíženci by se měli méně stresovat kvůli kritice

Denní horoskop na 2. prosince 2023: Vodnáři dnes mají pocit že jim nikdo nerozumí
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na sobotu 2. 12. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská02. 12. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Máte pocit, že vám nikdo nerozumí, do toho vás rozčilují rozmary druhých lidí. Asi nastal čas, aby se pročistil vzduch. Nebojte se hezky od plic říci ostatním to, co vám tolik vadí, aspoň se vám uleví.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop prozrazuje, že když budete o něco ctižádostivější, podaří se vám prosadit se v oblastech, kde na váš úkor vynikají ostatní. Máte zbytečný ostych, který vás brzdí a nedovoluje vám posunout se dál.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, ať se chopíte všech nabízených příležitostí a nepolevujete ve svém úsilí. Konkurence se stane vaším hnacím motorem, díky tomu pak snáze přesvědčíte ostatní o svých kvalitách.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Snažte se pamatovat na ty lidi, kteří se nemají tak dobře jako vy. Není důležité, zda přispějete malou finanční částkou, nebo přímo přiložíte ruku k dílu. Hlavní je, že pomůžete těm, co to momentálně potřebují.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Nestresujte se tolik, když vás bude někdo kritizovat, vždyť se zase nic tak hrozného nestalo. Nikdo přece nemůže vědět úplně všechno. Zapomeňte na to a nemračte se kvůli tomu na ostatní lidi.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Neplýtvejte časem ani energií na zbytečnosti, jinak nikdy nebudete mít dostatek času na svou rodinu. Buďte pozornější ke svým blízkým, zajímejte se o jejich pocity a názory.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Snažte se soustředit na praktické záležitosti. Uspořádejte si všechno, v čem máte nějaký nepořádek, ať je to kdekoliv. Vyvarujete se panovačných tendencí, když věci nebudou přesně podle vás.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Připravte se na neklidnou atmosféru. Především v oblasti mezilidských vztahů panuje napětí. Měli byste si uvědomit, že nemá cenu jít hlavou proti zdi. Zkuste jednou ustoupit, ať je klid.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Budete nepřekonatelní v komunikaci s druhými lidmi. Pokud potřebujete někoho přesvědčit k tomu, co zrovna máte v plánu, měli byste toho honem využít. Večer si vyrazte do společnosti.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento den byste měli všechno vyřídit v pohodě. Začněte řešit hlavně resty, čím rychleji to zvládnete, tím dříve budete moci vyrazit za zábavou.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy prozrazují, že nastala vhodná chvíle, abyste využili nabídky, kterou vám nedávno poskytl jistý člověk. Měli byste si konečně přiznat, že není na co dál čekat, tohle prostě sami nemáte šanci zvládnout.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Cítíte se jistí v kramflecích, abyste mohli převzít zodpovědnost za ty, co budou vaši ochrannou ruku potřebovat. Díky tomu pak ze sebe budete mít lepší pocit...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Související články

Další články