Denní horoskop na 21. září 2023: Ryby zažijí zklamání, Lvi by si měli dát pozor na peníze

Denní horoskop na 21. září 2023: Ryby dnes zklame chování některých lidí
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na čtvrtek 21. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská21. 09. 2023 05:58

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vaše vnitřní napětí by u vás dnes mohlo vyvolat větší zranitelnost, a dokonce i tendenci k agresivitě. Nezvedejte si sebevědomí povýšeným a nevstřícným chováním, vůbec ničeho tím nedocílíte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop nabádá k větší obezřetnosti. Hrozí intriky, manipulace a zákeřná jednání. Je pravděpodobné, že chováním některých lidí budete dost zklamáni. Neoplácejte jim to však stejným způsobem.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zbytečně neriskujte a neslibujte nic, co byste pak nemohli splnit. Počítejte s možnými nedorozuměními a udělejte si záložní plán. Možná se bude hodit.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Myslete na to, že nic není černobílé. Než něco podniknete, pořádně si to promyslete a poraďte se s někým, komu můžete důvěřovat. Nebuďte impulzivní a snažte se vyhnout konfliktním situacím.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Budete svědky nerozumného chování, vaši přátelé upřednostňují srdce před zdravým rozumem. Připravte se rovněž na náhlý pokles zájmu. Často navíc u lidí, kteří vám slibovali hory doly...

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věnujte se činnostem, které vás baví, můžete v nich velmi rychle dosáhnout výborných výsledků. Nechte dnes odpočívat všechny nepodstatné věci, které nehoří, času na ně ještě bude dost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Rozhodně nedávejte nikomu z vašich blízkých volnou ruku v nakládání s vašimi penězi. A přinuťte se a udělejte si konečně pořádek ve všech svých ekonomických záležitostech. Uvidíte, že se vám tato menší časová investice nakonec bohatě vrátí.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Touha vašeho protějšku po zážitcích za každou cenu vás může iritovat. Pokuste se to ale pochopit a mít k tomu lidský přístup. Každý jste trochu jiného založení a potřebujete jinou náplň volného času. Zkuste někdy jet každý sólo a uvidíte.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Zamyslete se nad možnostmi, jak ušetřit. Fíglů, jak korunky udržet doma, je mnoho. Nastudujete výdaje za energie a najdete výhodnější zprostředkovatele. Zkontrolujte také vyúčtování, zda v něm nejsou chyby.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Doma zavládne klid a pohoda. S naprostým přehledem zvládnete spoustu domácích prací a ještě vyšetříte čas na posezení u kávy. Uvědomíte si, jak dobře se cítíte doma.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jste rádi, když nejste v centru pozornosti. Dnešní den ale vyžaduje, abyste se chovali extrovertně a své emoce sdíleli s příbuznými. Jestliže vás čekají i společenské akce, je vše v pořádku.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud jste doposud ve vztahu trochu bojovali, nyní najdete společná témata, která vytvoří základ dlouhodobého soužití. Může se ale přihodit i to, že se se svým protějškem rozejdete. V obou případech spolu budete jednat na rovinu a bez postranních úmyslů.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články