Denní horoskop na 25. října 2023: Vodnáře čekají problémy v ráji, Štíři by mohli zkusit nový a odvážný módní styl

Denní horoskop na 25. října 2023: Vodnáře dnes čekají problémy v ráji
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na středu 25. 10. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 25. 10. 2023 01:00

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V oblasti vztahů hledejte podporu u svých blízkých. Čekají vás totiž problémy v ráji. Buďte odhodlaní a řešte úkoly podle jejich naléhavosti.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nerozčilujte se, když věci nejdou podle předem stanoveného plánu. A pamatujte si, že není hřích říci si o radu. Žádný člověk nezvládne všechno sám...

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pozor, nečekané příležitosti mohou být za dveřmi. Stačí je otevřít. Přemýšlejte však, než se rozhodnete, kterou cestou jít. Zkuste tento den vyčarovat se svými vlasy něco netradičního.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Buďte dnes obezřetní ve věcech týkajících se peněz. V módě je lepší vyvarovat se impulzivních nákupů. Vaše skříně nejsou nafukovací, o čemž jste se již nejednou přesvědčili...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dejte na své pocity a dělejte změny tam, kde je potřeba. V oblasti vztahů je důležité mluvit pravdu a nic než pravdu. Jakékoliv tajemství je velkou překážkou.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Chcete-li dosáhnout svých snů, musíte také splnit své povinnosti. Jinak to nepůjde. Bez práce totiž nejsou koláče. Ve svém šatníku hledejte rovnováhu mezi stylem a praktičností.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento den byste si měli udělat čas na splnění úkolů, které už dlouho odkládáte. Dejte si pauzu s experimentováním a nechte své vlasy chvíli odpočívat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ve vašem pracovním prostředí vládne harmonie. Všimli jste si toho? Problémy však mohou přijít z nečekaného směru. Co se týče vztahů, je to skvělý čas na hlubší spojení.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Zkuste něco nového, a i to v případě, že budete muset podstoupit riziko. Překvapte nejen své okolí, ale i sebe.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop prozrazuje, že dnes můžete zářit jako nikdy předtím. S vaším úsměvem a dobrou náladou si získáte pozornost každého. Dnešní den je ideální na to, abyste si vyzkoušeli nový a odvážný módní styl.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud cítíte, že potřebujete odpočinek, zkuste rychle dokončit povinnosti a dejte si pauzu. A co se týče vztahů, měli byste se pokusit vyjasnit si se svými blízkými všechny nejasnosti...

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes je příjemný den, ale nezapomeňte si dávat pozor na závistivce ve vašem okolí. Vzhledem k nečekaným situacím, které se mohou objevit, je důležité mít plán B. Pokud jde o sexuální témata, buďte v komunikaci se svým protějškem naprosto otevření.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články