Denní horoskop na 27. srpna 2023: Raky čeká rozmazlování, Váhy by se měly vyhnout sporům s příbuznými

Denní horoskop na 27. srpna 2023: Raci se dnes mohou těšit na rozmazlování
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na neděli 27. 8. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská 27. 08. 2023 05:55

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se na spory s příbuznými. Hádky ovšem nežeňte do krajnosti a raději ustupte. Ne nadarmo se říká, že co se škádlívá, to se rádo mívá.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Neměli byste se bez pomoci pouštět do činností, které neznáte. Vyslechnete ty, kteří to s vámi myslí dobře. Pokud vás někdo pozve do společnosti, klidně běžte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Neutrácet, neutrácet a znova neutrácet. Váš účet vysychá a chtělo by to finanční injekci. Zamyslete se nad tím, jak to uděláte.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnes musíte hodně pracovat, abyste dohnali všechny resty a mohli si užít romantický večer plný lásky. Připravte své polovičce nějaké překvapení...

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Soustřeďte se především na váš vztah. Užijte si s partnerem procházku na čerstvém vzduchu. Příjemné chvíle zakončete návštěvou vaší oblíbené restaurace.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Jste v pohodě ve všech směrech. Partner nebo jiná blízká osoba vás překvapí svou chutí rozmazlovat vás. Nic si v tomto směru nevyčítejte a jen to přijměte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Buďte laskaví a při jednání s lidmi využívejte svůj diplomatický talent. Usnadní vám to život i práci. Když vám někdo nesedí, nemusí to nutně vědět i všichni okolo.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vaše nadšení pro pohyb je neutuchající. Dnes máte plno energie a skvělou náladu, kterou přenášíte i na okolí. Tak toho využijte.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nenechte se zatáhnout do nepříjemných příbuzenských sporů a dělejte jen to, co považujete za správné. I když se to na první pohled nezdá, následky by mohly být opravdu špatné.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vaše kondice je dnes výtečná, dokážete utahat všechny kolem sebe. Máte možnost poznat milého člověka, a to nejen při sportu. Mějte oči otevřené.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nechte si prozatím zajít chuť na nové věci, máte dost omezené finance. Tak na to myslete. Než něco koupíte, zvažte, jestli je to opravdu důležité.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Ve vztazích jste na tom skvěle. Máte dobré zázemí a všichni vaši blízcí vás mají rádi. Využijte dnešek k tomu, abyste jim lásku oplatili.

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Zuzana Zlatohlávková z Dobré ráno, Brno! odhalila soukromí: Ve své chýši praktikuje čínskou medicínu, jehličky píchá i dětem

Zuzana Zlatohlávková z Dobré ráno, Brno! odhalila soukromí: Ve své chýši praktikuje čínskou medicínu, jehličky píchá i dětem

Související články

Další články