Denní horoskop na 29. září 2023: Rakům se bude dařit mimořádně dobře, Váhy by si měly dát pozor na výbuchy vzteku

Denní horoskop na 29. září 2023: Raci dnes budou mít šťastný den, povede se jim úplně všechno
Zdroj: Pixabay

Denní horoskop nejen pro ženy na pátek 29. 9. 2023. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.

Jana Jánská
Jana Jánská29. 09. 2023 05:40

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Neměli byste si neustále na něco stěžovat, jste tím pro své okolí už docela otravní. Nehledejte chybu pouze u jiných lidí. Když vám nějaká věc nejde, tak se poraďte se zkušenějším člověkem.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Než se do něčeho pustíte, měli byste si pořádně promyslet postup. Jestli něco pokazíte, následky neponesete zrovna nejlépe. A ještě by to vám i lidem kolem vás pokazilo náladu na celý den.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás upozorňuje, abyste se nevztekali, když vám někdo poví pravdu, která se vám nebude zamlouvat. Všechno se netočí jen kolem vás...

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Někdo se chystá zneužít vaši laskavost a mohlo by vám to uškodit lidsky i pracovně. Nevěřte slepě všemu, co vám tvrdí druzí lidé, raději si každou maličkost ověřte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Věřte tomu, že atmosféra kolem vás se výrazně zlepší, jakmile přestanete všem radit, co a jak mají dělat. Pokud vás někdo vyloženě nepožádá o názor, tak si jej nechejte radši pro sebe.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Budete-li jen čekat, až druzí udělají, co slíbili, tak se asi nedočkáte. Spolehněte se sami na sebe a využijte veškerý potenciál, co ve vás dříme. Bude to snazší, než si myslíte. A mimořádně dobře se vám povede všechno, na co sáhnete.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy vás nabádají, abyste na sebe byli nároční stejně jako na druhé lidi. Možná si uvědomíte, zda jste to se svými požadavky trochu nepřepískli a začnete se chovat shovívavěji.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Přepadne-li vás pocit, že se mnohé věci nevyvíjejí podle vašich představ, vězte, že je to jen ve vašich rukou. Není na čase pokusit se o změnu? A možná byste práci mohli sesadit z prvního místa na žebříčku hodnot.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes byste se měli vyhnout výbuchům vzteku. Co je na tom, že s vámi někdo nebude v některých věcech souhlasit? Nechcete přece usínat s pocitem, že jste se svými blízkými či přáteli na nože.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud toužíte po nezávislosti, tak se o to budete muset přičinit. Nic vám do klína nespadne samo. Snažte se pracovat na maximum a využijte veškeré své zkušenosti i schopnosti.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy říkají, abyste se připravili na to, že za některé věci budete muset převzít plnou zodpovědnost. Důležité je, že vaši blízcí stojí při vás, ať už to dopadne jakkoli. Věřte si, všechno zdárně zvládnete.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Tento den přeje výletům a sportovním aktivitám. Počítejte s tím, že rodinka bude chtít probrat plány na zimní dovolenou, tudíž na přetřes přijdou finance. Dejte prostor všem, ať se vyjádří. Hlavně zachovejte chladnou hlavu...

Přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články