Dušan (36): Bývalá milenka nejde vyhodit. I za cenu ponížení chce být stále součástí mého života

Erotické příběhy ze života: Bývalá milenka nejde vyhodit. Stále chce být součástí mého života
Zdroj: Unsplash

Dušan byl ve vztahu s Květou pět let. Rozešli se a Dušan za minulostí udělal tlustou čáru. Jenže Květa chce být i nadále součástí jeho života. Dušan už neví, jak se má Květy zbavit.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 14. 06. 2024 19:00

Nejsem hrdý na to, jak se chovám a žiju. Zjistil jsem, že nejsem připravený být spolehlivým partnerem, a nebo dokonce založit rodinu.

Bývalá partnerka je dobrák od kosti

Květu jsem poznal v době, kdy jsem hodně střídal partnerky. Byly to mladé holky a požadovaly, abych za ně vše platil. Byly nevyrovnané a kromě průměrného sexu s nimi nic nebylo. Mě bylo lehce přes třicet a měl jsem pocit, že mi patří svět. Květa je o deset let starší jak já. Už od prvního okamžiku ve mě navozovala pocit klidu. Kdykoliv jsem k ní přijel na návštěvu, obskakovala mě a dostal jsem večeři.

Samozřejmě Květa neměla dokonalé tělo jako dvacítky, se kterými jsem se doposud stýkal. Ale věděla, jak na mě. Lepší orální sex jsem nikdy nezažil. Když jsme souložili, nestyděla se být aktivní a uměla si říct, co se jí líbí. Dokonce jsem poprvé v životě s ní zažil anální sex. Prostě byla zkušená. A ráno jsem při odchodu dostal dokonce i svačinu na cestu.

Choval jsem se jako hovado

Květu jsem nemiloval, ale měl jsem ji rád. Vždy tu pro mě byla. Po celou dobu vztahu mi pravidelně vozila jídlo do bytu, který mi i pravidelně uklízela. Dal jsem jí klíče a bylo to nesmírně praktické. Když se mi chtělo, dopřál jsem Květě sex. Věrný jsem Květě ale nebyl. Dokonce se někdy stalo, že jsem měl sex s nějakou mladou slečnou a když jsem přijel domů, Květa mi uklízela byt. Bylo mi to vysloveně blbé, a tak jsem jí udělal pusou.

Mě samozřejmě trvalo dlouho, než jsem byl schopný jít podruhé do akce, ale vidina análu s Květou mě nabudila. A takto jsem to s Květou táhnul pět let. Jenže pak jsem se zamiloval a s Květou se rozešel. Týden jsem o ní nevěděl a myslel si, že se urazila. Opak byl pravdou. Po týdnu se mi zjevila u dveří s kastrůlky. "Ahoj, dobře. Přijímám. Jsme kamarádi. Tak co ta tvoje láska?", spustila na mě a hrnula se do bytu.

Jak se někoho zbavit proti jeho vůli?

A takto je to už několik měsíců. Když si potřebuji promluvit, zavolám Květě. Když nestíhám, Květa mi vždy pomůže. Dokonce se mnou rozebírá trable s milenkami a radí mi jak na ně. Vlastně mi to od začátku přišlo ujeté, ale vyhovovalo mi to. Měl jsem vrbu, navařeno i uklizeno. Sex jsme s Květou neměli, ale vím, že kdybych naznačil, stalo by se.

Jenže jsem se za těch pár měsíců posunul jinam a uvědomil jsem si, že už nechci Květu ani jako kamarádku. Chci být samostatná jednotka a dělat si co chci. Květa mi denně telefonuje a vnucuje mi svou pomoc. Nechápu, proč má tak nízké sebevědomí. Proč má potřebu se tak masochisticky chovat. Taktně Květě opakovaně naznačuji, že je konec. Že už se vídat nechci. Ale ona dělá, že to nechápe. Stále jezdí. Někdy mám pocit, že abych se jí zbavil, budu se muset přestěhovat a změnit telefonní číslo.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články