Eva Adamczyková po vypadnutí manžela ze StarDance: Prozradila nám, co mu po jeho konci řekla

Eva Adamczyková po vypadnutí manžela ze StarDance: Prozradila nám, co mu po jeho konci řekla
Zdroj: Herminapress
Taneční soutěž StarDance rozdělila manžele Evu a Marka Adamczykovy.Marek Adamczyk taneční soutěž StarDance opustil v šestém kole.S taneční partnerkou Lenkou Norou Návorkovou se manželé dál plánují setkávat.Lenka Nora Návorková a Marek Adamczyk budou soutěž sledovat už jen z pozice diváků.+ 7 fotek+ 8 fotek

StarDance opustil herec Marek Adamczyk (35) a soutěž tak rozdělila divácky oblíbený manželský pár. Jak nám v rozhovoru prozradila Eva Adamczyková (30), svého manžela nyní hodlá konejšit stejně, jako on utěšuje ji po neúspěšných závodech. Co podle Evy v těchto chvílích nejlépe zabírá? A jak manželé drobné krize zvládají?

Veronika Nováková
Veronika Nováková20. 11. 2023 11:40

Herec Marek Adamczyk (35) už bude StarDance sledovat jen z diváckého křesla, zatímco jeho krásná žena, snowboardistka Eva Adamczyková (30), má našlápnuto na to, stát se letošní královnou tanečního parketu.

Eva Adamczyková manžela utěšuje jako po závodech on ji

K žádné manželské roztržce se ovšem kvůli tomu neschyluje. Snowboardistka totiž Lifee.cz prozradila, že s manželem už mají vypilovanou taktiku, jak jeden druhého utěšit v případě neúspěchu. "Myslím, že Marek je u mě zvyklý tyhle věci řešit. Když třeba vypadnu na závodech nebo se mi nepovedou. Vždycky je pak dobré vypíchnout to, co se tomu člověku povedlo," prozrazuje sportovkyně Eva, která má díky své profesionální dráze nervy z oceli a jen tak něco ji nevyvede z míry.

Eva Adamczyková si navíc dobře uvědomuje, že její manžel Marek rozhodně nevypadl ze StarDance proto, že by tancoval hůř než ostatní. "Vám se třeba konkrétní tanec může líbit, ale nezaujme diváky. Jsou to subjektivní pocity. My si navzájem určitě zůstaneme podporou," svěřila snowboardistka magazínu Lifee.

Marek Adamczyk Evě doma fouká bolístky

Marek Adamczyk nám zase prozradil, že své Evě může být v průběhu StarDance ještě užitečnýcoby psychická podpora. "Je dobré si radit ohledně toho, jak zvládat tu zátěž nebo jak se vyrovnávat s pocity, které člověk zažívá. Mnohdy je to frustrující, protože vám ty pohyby nejdou. A to není příjemné," vysvětloval nám Marek. "Já ale pořád tvrdím, že bez toho bychom se to nikdy nemohli naučit. To je právě ten zásadní moment, kdy se člověk učí – když mu to nejde. Když vám to potom jde, tolik už se toho nenaučíte," zamýšlí se herec. "Tohle je třeba moje rada, kterou jsem Evce dal. Doma si potom foukáme bolístky a říkáme si, že to zvládneme."

Po skončení StarDance už máme plány

Jisté také je, že s koncem taneční soutěže hodlají manželé Adamczykovi i nadále udržovat přátelství se svými tanečními partnery. "Doufáme, že se budeme navštěvovat. Tohle je asi výjimečná situace a málokomu se to stane, že s jedním člověkem začnete ze dne na den intenzivně žít a řešit úplně všechno. Jsme spolu pět hodin denně a to není úplně normální," říká Eva Adamczyková.

Ve svém tanečním partnerovi Jakubovi Mazůchovi (35) našla skvělého parťáka, stejně jako Marek Adamczyk v tanečnici Lence Noře Návorkové (32). "Myslím, že většina těch párů z předchozích řad se dodnes potkává."

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články