František (48): Rád se miluji s cizími ženami. Jediná, která mě doopravdy vzrušuje, je ale moje manželka

pohledný, prošedivělý, zralý
Zdroj: Freepik

František má rád vzrušení. Stres z práce odbourává tím, že flirtuje se ženami. Často z toho vzejde milenecký vztah. Po dobu manželství už ani není schopen spočítat, kolik měl milenek. Ale jen jedna žena ho ale doopravdy vzrušuje, a to jeho manželka.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 28. 05. 2024 19:00

Asi jsem pro někoho křivák. Ale já svou manželku doopravdy miluji a pro rodinu udělám vše. Milenky si ale nedokážu odpustit. Při flirtování cítím, že žiju.

Flirtováním a sexem s jinými uvolňuji stres

Mám založený profil na Tinderu. V této aplikaci je velice snadné flirtovat. Je zde nepřeberné množství žen, lačnících po vztahu, sexu či vzrušení. Stačí si vybrat a začít komunikovat. Flirtování mě baví. Pomocí něj upouštím stres z práce. Lechtivé zprávy a fotky mě navnadí a často se stává, že ještě v den seznámení zažiju sex s novou milenkou.

Můj apetit je rozmanitý. Někdy mám chuť na mladé kočky, jindy na starší ženy. Líbí se mi štíhlá těla, ale něco do sebe mají i baculky. Prostě když přeskočí jiskra, jdu do toho. Bohužel jsem zjistil, že tato chemie nefunguje vždy, a když, tak jen při prvním sexu. Potom už mě ty ženy nebaví. Nevzrušují.

Jediná žena, která mě už roky vzrušuje, je manželka

Moje manželka je ta pravá. Jen ona mě vzrušuje po celou dobu vztahu. A to jsme spolu od střední školy. K manželce chovám upřímné city a jen ona má mé srdce. Milujeme se spolu. Něžně. Užívám si to a je pro mě důležité, abych manželku uspokojil. Vnímám každou minutu a emocionálně jsou tyto chvíle pro mě velice důležité. Vážím si jí, protože mi dala dvě děti a domov.

S ostatními ženami souložím. Je mi jedno, zda budou mít orgasmus. Hlavní pro mě je, abych ho měl já. Odreagoval se a dostal to, co od dané dámy očekávám. Pobavení. Čím jsem starší, tím častěji se mi však stává, že po žhavé předehře prostřednictvím lechtivých zpráv se mi neztopoří penis hned v začátku akce. Je jedno, koho mám v posteli. Prostě nic. Dostatečně se nevzruším.

S erekcí mi často pomáhá manželka

S holkami na pobavení dělám věci, které bych při intimnostech s manželkou nedělal. Je mi jedno, jak se holky cítí. Klidně je tahám za vlasy, plácám přes zadek, vezmu si je zezadu, a když chci, dopřeju si análek. Je vidět, že to jsou všechno dračice, protože všem se to vždy líbí a chtějí se vidět opakovaně. Jenže já vím svoje. Podruhé by jim dalo hodně práce mě připravit na akci. Prostě to tak u sexu pro pobavení mám.

Ještěže mi žádná nevidí do hlavy. Když mám problém s erekcí a kočky mě orálně vzrušují, představuji si manželku. V hlavě mi běží barevné obrázky mé nádherné ženy. Hned jak naskočím znovu do hry, přestanu snít a užívám si. Když si uvědomím skutečnost, že mi s erekcí při sexu s milenkami pomáhá manželka, dost mě to pobaví. Asi jsem jediný, kdo to takto má.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články