Erotické hrátky s mimozemšťany: UFO v posteli přiznává i zpěvačka Jana Kratochvílová, po světě prý běhají tisíce vesmírných dětí

Erotické hrátky s mimozemšťany: UFO v posteli přiznává i zpěvačka Jana Kratochvílová, po světě prý běhají tisíce vesmírných dětí
Zdroj: Showpix.cz
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Filmy pro dospělé s mimozemskou tématikou patří mezi nejvyhledávanější na internetu a podle serveru Pornhub letí i u nás v Česku. Je možné, že někteří lidé přešli od fantazie k realitě? Hrátky s ufouny zažili i politici a umělci. Jana Kratochvílová by mohla vyprávět...

Kamil Šivák
Kamil Šivák 8. února 2021

Internet je plný příběhů o sexuálním styku s mimozemskou rasou. Vesmírné povyražení zažívají jak muži, tak i ženy. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější příběhy, které plní webové stránky s mimozemskou tématikou po celém světě.

Událost se stala námětem několika knih i filmové předlohy, avšak americká armáda dodnes celou záležitost kategoricky popírá a prohlašuje ji za výmysl novinářů.
Mohlo by Vás zajímat:

Největší ufologická záhada historie: Před 72 lety našli záhadné tělo u Roswellu

Malí mimozemšťánci

Zprávu o tom, že se sedmadvacetileté ředitelce marketingu Bridget Nielson měli narodit hybridi člověka a mimozemšťana, přinesl deník Irish Mirror. Hrdá maminka se pochlubila, že to byl nejlepší sex v jejím životě. K oplodnění mělo dojít opakovaně. Zelení mužíčci, nebo vetřelci, to není důležité, se prý tímto způsobem snaží vytvořit novou rasu, která v sobě bude mít to nejlepší DNA z obou táborů.

Bridget nyní žije se svým vlastním pozemským otcem v Arizoně. Děti u sebe nemá, neboť ty mají žít se svým mimozemským otcem na vesmírné lodi. Doposud se jí narodilo deset hybridů – šest dívek a čtyři chlapci. Jejich matka je toho názoru, že na světě jsou tisíce žen, jako je ona, jen si neuvědomují, že mají doma tak výjimečné potomky.

Fran Drescher, Chůva fajn
Mohlo by Vás zajímat:

Chůva Fajn Fran Drescher slaví 63. narozeniny: V životě toho prožila spoustu – setkání s UFO i rakovinu

Bum a byl jsem mimo

Sexuální eskapády s mimozemšťany se nevyhýbají ani mužům. Číňan Meng Zhaoguo by mohl vyprávět. O jeho případu informoval web Thatsmags.com. K incidentu mělo v roce 1994 dojít na hoře Mount Phoenix. Muž si zprvu myslel, že tam havaroval vrtulník, viděl totiž kovové záblesky. Vydal se na místo, aby celou záležitost prozkoumal. „Chtěl jsem zjistit, zda by se tam nedal nasbírat nějaký šrot, když vtom najednou bum a byl jsem mimo,” svěřil se muž novinářům.

Když po chvilce přišel k vědomí, měla před ním stát tři metry vysoká žena. Prý vypadala zcela lidsky, až na šest prstů u nohou. Co se dělo pak, nikdo přesně neví. Existuje totiž více verzí. Ta nejzajímavější je, že ho bytost teleportovala k němu domů, kde s ním čtyřicet minut prováděla různé nepřístojnosti. Vše mělo proběhnout ve vzduchu, nad jeho spící manželkou. Meng si z toho odnesl jizvu na stehně, kterou prozkoumal místní doktor. Došel k závěru, že neví, co ji způsobilo.

Meng se pak měl se svou milenkou ještě jednou setkat, a to na kosmické lodi. Prý se za šedesát let narodí na jedné vzdálené planetě jejich syn. Manželce se se svou nedobrovolnou nevěrou samozřejmě svěřil. Údajně nebyla naštvaná. Bodejť. Za své prožité trauma dostal Meng novou televizi Sony, krávu a místo na Harbinské univerzitě.

2. světová válka skončila v roce 1945, ale stále po ní zůstává množství neobjasněných záhad.
Mohlo by Vás zajímat:

Záhadná Hitlerova Mucholapka: Měla sloužit jako přistávací dráha pro UFO?

Kosmická erotika

Své zkušenosti s kosmickým sexem má i česká zpěvačka Jana Kratochvílová. Má ho prý nejraději, přiznala deníku Aha. Kromě toho se snaží odhmotnit. A to lze udělat jedině tak, že vyeliminuje svůj žaludek, protože láska, dle jejích slov, prochází vším možným, jen ne tímto orgánem. Snad se jí to podaří.

Spánková paralýza je nejčastějším vysvětlením o fenoménu o únosech UFO
Mohlo by Vás zajímat:

Unesli vás někdy ze spaní mimozemšťani? Pravděpodobně jste prožili spánkovou paralýzu. A jak je to s náměsíčností?

Zdroje informací:
Thatsmag.com: This Chinese Man Claims to Have Had Sex With an Alien
Irishmirror.ie: Women ‚had sex with aliens and gave birth to hybrid babies‘ – and so might YOU

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články