Horoskop líčení: Komu sluší romantický make-up a kdo by měl dát přednost rudé rtěnce?

Horoskop líčení: Komu sluší romantický make-up a kdo by měl dát přednost rudé rtěnce?
Zdroj: Freepik
BERAN (21. 3. - 20. 4.): BÝK (21. 4. - 21. 5.): BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.): RAK (22. 6. - 22. 7.): + 8 fotek+ 9 fotek

Každá žena chce vypadat svěže a mít dokonalou pleť. Někdo si k tomu dopomůže líčením, jinému nadělila příroda. Sexy rtěnka a ženský úsměv k sobě prostě patří. Podívejte se, jaké líčení vám sedne podle znamení zvěrokruhu.

Jana Jánská
Jana Jánská 19. srpna 2020

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Energie a vášeň žen narozených v Beranu jsou zřejmé již při seznámení. Sportovnější typy se výraznému make-upu brání. Nicméně z těchto žen vyzařuje vnitřní krása, která potřebuje jen trochu podtrhnout. Nic nezkazíte rudou rtěnkou, černou oční linkou a vlasy sepnutými do dramatického drdolu. Jak byste se měli líčit podle hvězd, to se dozvíte v galerii!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býčí ženy preferují jednoduchý a jemný make-up. Nemají v lásce vyzývavé barvy, protože nepotřebují upoutávat pozornost. Spokojí se s praktickým make-upem, který se nese v duchu romantiky. Tyto ženy nenosí náročné vlasové účesy, vše mají ale dokonale udržované. Jak byste se měli líčit podle hvězd, to se dozvíte v galerii!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dáma ve znamení Blíženců je jedinečná uvnitř i navenek, proto nepotřebuje výrazné líčení. Na druhou stranu ráda experimentuje. Jsou to ženy dvou tváří. Nikdy nevíte, jakým lookem vás zrovna překvapí. Jeden den na sebe líčením upozorňuje, druhý den je jako šedá myška. Jak byste se měli líčit podle hvězd, to se dozvíte v galerii!

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová radí, jak na rychlý denní make-up do školy či do práce
Mohlo by Vás zajímat:

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová radí, jak na rychlý denní make-up do školy či do práce

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Račice vsází na romantický look. Ztělesňují skutečnou ženskost. Jejich srdce je silně ovládáno emocemi, což se odráží i v jejich líčení. V každém případě volí jemnější pastelové tóny, růžové odstíny. Občas zabrousí k vyzývavějšímu make-upu, ale to jen velmi zřídka. Jak byste se měli líčit podle hvězd, to se dozvíte v galerii!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ženy Lvice jsou luxusní a sebevědomé, což musejí podpořit i svým líčením. Nesnesou, když nejsou středem pozornosti. Preferují extravagantní barvy vlasů, nebojí se kombinací oranžové, červené či zlaté. Moc jim sluší kouřové líčení a nehty nalakované bronzovým odstínem. Jak byste se měli líčit podle hvězd, to se dozvíte v galerii!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny musejí mít vše dokonalé, i co se líčení týče. I když na sebe nerady strhávají pozornost, dokáží překvapit. Oči si příliš nezvýrazňují, na černé linky nehrají, ale důkladnost věnují puse, nehtům a vlasům. Laky na nehty prostě zbožňují. Růžový odstín rtěnky nesmí chybět. Jak byste se měli líčit podle hvězd, to se dozvíte v galerii!

Líčení podle princezny Diany: Přes ikonickou modrou tužku až k neutrálním hnědým odstínům
Mohlo by Vás zajímat:

Líčení podle princezny Diany: Přes ikonickou modrou tužku až k neutrálním hnědým odstínům

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ženám ve Vahách svědčí romanticky laděný make-up. Potřebují najít rovnováhu mezi moderními trendy a všedností. V líčení nejsou příliš nápadité, ale přesto na sebe umí upozornit. Váhy milují modrou barvu a jemnější odstíny rtěnek. Ke kadeřníkovi chodí každý měsíc. Jak byste se měli líčit podle hvězd, to se dozvíte v galerii!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tajemnost a nápaditost jsou typické pro Štírky. Nejvíce vás uhrane jejich pronikavý pohled. Jako ulité jim padne kouřové líčení, protože podpoří jejich tajemnost. Ženy narozené ve Štíru preferují tmavší barvy, především na nehtech, rty jsou namalovány vyzývavě, až ikonicky. Jak byste se měli líčit podle hvězd, to se dozvíte v galerii!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Bez make-upu ani ránu! Dokonce ani s košem! To platí pro Střelkyně. Tyto ženy moc dobře vědí, co jim sluší. Padne jim výraznější líčení, tyrkysová, stříbrná. Nebojí se experimentovat. Potrpí si na jednodušší účesy, kadeřníka navštěvují s absolutní přesností. Jak byste se měli líčit podle hvězd, to se dozvíte v galerii!

Proměny s Lifee: Usměvavá Eva si přála výraznější líčení i drobnou úpravu vlasů. Chybět nesměla rudá rtěnka
Mohlo by Vás zajímat:

Proměny s Lifee: Usměvavá Eva si přála výraznější líčení i drobnou úpravu vlasů. Chybět nesměla rudá rtěnka

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Žena ve znamení Kozoroha líčení vůbec nepotřebuje, protože se udržuje a dobře se o sebe stará. Když už dojde na make-up, vypadá elegantně a vkusně. O svou pleť skutečně pečuje. Nedá dopustit na svět bylinek. Ženám v Kozorohu sluší hnědá, khaki, fialová a černá barva. Jak byste se měli líčit podle hvězd, to se dozvíte v galerii!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pro Vodnářky je líčení originální zábavou. Skutečně jsou velmi nápadité, dokáží si pohrát s barvičkami. Poznáte je podle tyrkysových či fialových očních stínů a barevně nalakovaných nehtů. Rty mají nalíčeny nenápadně, ale vzhledem připomínají éterickou bytost. Jak byste se měli líčit podle hvězd, to se dozvíte v galerii!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dámy ve znamení Ryb patří k nejsvůdnějším ženám, protože z nich vyzařuje přirozená krása. Rozhodně jim nesluší tuny make-upu, nýbrž jemnější líčení. Ryby mají většinou dlouhé udržované vlasy, což jim přidává na kráse. Žádné tmavé líčení, jen modrá, zelená a růžová, to je to pravé. Jak byste se měli líčit podle hvězd, to se dozvíte v galerii!

Další horoskopy ➔

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články