Horoskop: Čí duše by se měla vrátit z oblak na zem a kdo moc utrácí?

Horoskop: Čí duše by se měla vrátit z oblak na zem a kdo moc utrácí?
Zdroj: Pixabay

Podle staroslovanských bohů je duše nesmrtelná a zjevuje se v podobě různých zvířat. Holubice například značí duší dobrou a havran duši zlou. Jak jste na tom se svou duší vy a co je vám v životě předurčeno?

Jana Jánská
Jana Jánská 2. listopadu 2020

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Čeká vás zatěžkávací zkouška, kterou byste ale měli zvládnout. Bude to však chtít odhodlání, úsilí a pevnou vůli. Předtím, než něco vyřknete či uděláte, vždy si to dobře rozmyslete.

BÝK (21. 4. – 21. 5)

Vraťte se hodně rychle z obláčku zpátky na zem a zapněte mozkové závity, nebo vás to bude mrzet. Nebojte se však prosadit svůj názor, pokud si budete jisti jeho správností.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Jste chaotičtí, což vás vede k tomu, že nikdy nedotáhnete nic do konce. Nepřeskakujte od jedné věci k druhé a uvidíte, že se vám bude žít lépe. Obrňte se trpělivostí a postupujte krůček po krůčku k cíli.

RAK (22. 6. – 22. 27.)

Dávejte si pozor na to, komu se svěřujete a komu pouštíte důležité informace nebo osobní tajemství. Mezi vašimi kamarády se skrývá krysa, která na vás donáší. Když se budete pozorně dívat, odhalíte ji.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Vše řešíte, je pro vás důležitá každá blbost, což vás občas vysiluje úplně zbytečně. Zvažte, zda opravdu musíte být u všeho. Začněte se chovat dospěle a uleví se vám.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Pokud cítíte s partnerem ve vztahu nějakou tenzi, pak byste měli pracovat na tom, aby vám to znovu začalo klapat. Chyba je totiž ve vaší komunikaci, na které je třeba zapracovat.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Dopřejte tělu vitamíny a minerály, mohlo by se vám to totiž v příštích týdnech hodit. Chřipky a další viry jsou všude kolem nás, o koronaviru nemluvě. Cvičením také nic nezkazíte, v karanténě se přibírá raz dva.

ŠTÍR (24. 10. – 22.11.)

Začněte se mít rádi, a také se trochu rozmazlovat, jinak nikdy nebudete šťastní. Máte pořád pocit, že nic nestíháte, tudíž by bylo fajn, kdybyste trochu šlápli na brzdu.

STŘELEC (23. 11. – 21.12.)

Pusťte se do práce a nemyslete na nic jiného. Přinese vám to ovoce a nějakou tu korunu navíc. Uznání šéfa také není na škodu a co když se k tomu zrodí i láska na pracovišti?

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Přestaňte solit a omezte sladkosti, tím shodíte nějaké to kilo a budete se cítit zase dobře a sebevědomě. Hlavně mějte na paměti, že to děláte pro své zdraví.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Budete mít nečekané výdaje. Půjde o pokutu, kterou zaplaťte co nejdříve, jinak by se mohla vyšplhat do astronomických výšin. Není nic lepšího, než svoboda, která s dluhy nejde dohromady.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Přemýšlejte o budoucnosti se svým partnerem a začněte plánovat děti. Za pár let už by mohlo být pozdě a nemuselo by se vám to povést. Pokud žijete ve městě, odstěhujte se na vesnici.

Další horoskopy ➔

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články