Horoskop pro milence: Jakou polohu upřednostňují Raci a s kým není v posteli nikdy nuda?

Horoskop pro milence: Jakou polohu upřednostňují Raci a s kým není v posteli nikdy nuda?
Zdroj: Pixabay
BÝK (21. 3. - 20. 4.): BÝK (21. 4. - 21. 5.): BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.):RAK (22. 6. - 22. 7.):+ 8 fotek+ 9 fotek

Klapalo by vám to v posteli s Rybou nebo Střelcem? Kdo je pro vás vhodný milenec a na koho byste raději měli zapomenout? V našem horoskopu se dozvíte ta nejintimnější tajemství jednotlivých znamení.

Jana Jánská
Jana Jánská 4. prosince 2020

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou v posteli vášniví, divocí a akční. Sex s nimi není nikdy nuda a vždy vymyslí novou zábavu a techniku, která nadchne i vás. Nikdy s nimi však nespěte za úplňku, takovou divočinu byste totiž nemuseli ustát.

BÝK (21. 4. – 21. 5)

Býci mají sex rádi a provozují ho intenzivně. Také často střídají partnery a jejich postelí prošla pěkná řádka milenců. Sex je pro ně zábava a vzrušení, nic jiného za ním nehledají.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou takoví sexuální loudilové. Neustále někde vystrkují růžky, flirtují a stylizují se do rolí svůdníků. Je to ale zbytečné. Skvěle na ně totiž platí rčení „pes, který štěká, nekouše.“

RAK (22. 6. – 22. 27.)

Raci upřednostňují romantiku a klasiku. Postel, hodně polštářů, ještě více svíček, romantická hudba a poloha misionáře. To je pro Raky ten správný relax.

Rozchody podle horoskopu: Střelci a Lvi zuří, Váhy jsou vcelku v pohodě
Mohlo by Vás zajímat:

Rozchody podle horoskopu: Střelci a Lvi zuří, Váhy jsou vcelku v pohodě

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou velcí svůdníci, nikdo před nimi není v bezpečí. Když vyrazí s partou na lov, vždy vyčnívá a vy víte, že on je ten pravý král zvířat. Na Lva nikdy nechoďte se závazky a užijte si raději zvířecí sex na jednu noc.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny nejsou žádnými velkými milovníky milování. Když už musí pohlavní styk podstoupit, musí na to mít opravdu náladu a ideálně ještě nějakou tu skleničku v sobě. Jsou často frigidní a nesnaží se to ani skrývat.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy se milují něžně, zamilovaně a vždy s tím, koho považují za životní lásku. Za celý život mají v sexu opravdu málo zkušeností a jsou tak oblíbeným cílem takzvaným učitelů lásky.

ŠTÍR (24. 10. – 22.11.)

Štíři jsou v posteli dost často vystresovaní, což má velký vliv na jejich výkon, který není vždy stoprocentní. Dost často trpí poruchami erekce a aby jakž takž dosáhli svého cíle, potřebují nekonečně dlouhou předehru.

Chytrý horoskop pro vztahy, které skomírají: Pannu nechejte plánovat, Rybě pomozte s financemi
Mohlo by Vás zajímat:

Chytrý horoskop pro vztahy, které skomírají: Pannu nechejte plánovat, Rybě pomozte s financemi

STŘELEC (23. 11. – 21.12.)

Střelci obdivují sexy vysportované postavy a v posteli více než na vaše uspokojení dbají na to, jak při něm vypadají. Nikdy se nepotí a myslí si, že vždy podají nejlepší výkon. Ne vždy tomu však tak je!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi se strašně stydí. Za svou postavu, vzdechy, polibky i pohyby, proto musí mít vždy při sexu zhasnuto. Nikdy je neuvidíte v sexy spodním prádle a poloha na misionáře je jejich maximum.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři to mají nejraději „na koníčka“. Rádi jsou pánem situace a mají rádi věci pod kontrolou. A tak si přijdou i v této poloze. Vždy chtějí mít v sexu navrch nad partnerem, tak se na to připravte.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou takovými sexuálními amatéry. Nikdy se to pořádně nenaučí. Sice už o technice milování přečetly stohy knih, praxe však stále pokulhává. Musí začít více dbát na praxi!

Další horoskopy ➔

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články