Horoskop víkendového milování: Kdo prožije romantický večer a komu zůstanou tak akorát oči pro pláč?

sexy žena
Zdroj: Freepik.com
BERAN (21. 3. - 20. 4.): BÝK (21. 4. - 21. 5.): BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.): RAK (22. 6. - 22. 7.): + 8 fotek+ 9 fotek

Víkend je tu a jelikož ho s největší pravděpodobností strávíme opět doma, je třeba myslet i na nějakou tu romantiku. Jaké milostné dobrodružství vás v příštích dnech čeká a nemine?

Jana Jánská
Jana Jánská 28. listopadu 2020

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani to mají rádi drsně. Bičíky a partnerova nadvláda, to je to, co je rajcuje. Mají rádi pevné stisky, pleskání na kůži a tahání za vlasy. S něžným hlazením a laskáním na ně nechoďte. Všechny jejich vztahy na tom vždy ztroskotají. Kde byste se měli pomilovat se dozvíte v galerii?

BÝK (21. 4. – 21. 5)

Býci milují, když jim partner jezdí jazykem po celém těle. Ideální je, když začne u ušních lalůčků a pokračuje stále níže. Věnovat se může i bokům a chodidlům, nic není tabu. Kde byste se měli pomilovat se dozvíte v galerii?

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Nepotřebujete ani tak sexuální prožitek jako duchovní souznění. Než někomu dáte, trvá to pěkně dlouho a málokdy vaše odmítání vydrží. Když však pak dojde na věc, je se na co těšit. Kde byste se měli pomilovat se dozvíte v galerii?

RAK (22. 6. – 22. 27.)

Abyste si sex pořádně užili, potřebujete romantiku a důvěru. Potřebujete partnera pořádně poznat, otevřít se a najít v něm oporu a jistotu. Laskání si užíváte hlavně na břiše a stehnech. Kde byste se měli pomilovat se dozvíte v galerii?

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Oceňujete, když má partner šikovné ruce. Předehry jsou pro vás velmi důležité. Rádi se převlékáte do luxusního spodního prádla a hrajete se svým partnerem svůdné hry. Kde byste se měli pomilovat se dozvíte v galerii?

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Sex v přírodě na samotě je pro vás to pravé, jedině tam si ho umíte náležitě užít. Řvete jako na lesy a víte, že vás nikdo neslyší. Je vám jedno, jestli si to rozdáte na pařezu v lese nebo na louce mezi kvítím. Kde byste se měli pomilovat se dozvíte v galerii?

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou citlivé na dotyky, když tedy partner ví, kam sáhnout, má jistotu, že bude úspěšný. Váhy nemají výdrž a rychle se udělají a to jak muži, tak ženy. Měly se tedy milovat hlavně mezi sebou. Kde byste se měli pomilovat se dozvíte v galerii?

ŠTÍR (24. 10. – 22.11.)

Štíři jsou energicky založení, proto mají rádi i takový sex. Jejich vztahy jsou plné vášně, tvrdého milování, ale bez citů a emocí. Štíři jsou citově ploší a nehledají lásku. Kde byste se měli pomilovat se dozvíte v galerii?

STŘELEC (23. 11. – 21.12.)

Střelce nejvíce vzrušení přejíždění přes intimní partie. Tím začnete dokonalou předehru. Poté si užívejte hrátky s jazykem a nakonec vše dokončete na koníčka. Kde byste se měli pomilovat se dozvíte v galerii?

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi jsou frigidové. Jak přijde čas intimností, berou roha. Pobavit se, to jo, ale nějaký sex nebo dokonce vztah, to zase ne. Nepotřebují k životu protějšek, stačí jim přátelé. Kde byste se měli pomilovat se dozvíte v galerii?

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Líbání, Vodnáři milují francouzské polibky. Pokud tedy chcete zabodovat, líbejte se s nimi. Klidně hodiny, večery, dny, nepřestávejte, dokud nebudou sami chtít. Kde byste se měli pomilovat se dozvíte v galerii?

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby si ujíždí na kostýmech. Hravý sex plný originality je tak u nich na denním pořádku. Jsou vždy při chuti a jejich postelí prošlo už dost odvážlivců. Ryby jsou prostě nenasytné a v létě potkají svůj idol při sjíždění vody. Kde byste se měli pomilovat se dozvíte v galerii?

Další horoskopy ➔

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Další články