Matky podle horoskopu: Která 3 znamení zvěrokruhu rozdávají nevyžádané rady?

Matky podle horoskopu: Která 3 znamení zvěrokruhu rozdávají nevyžádané rady?
Zdroj: Freepik

Ať už v těhotenství nebo v roli matky, nevyžádaných rad přichází více než dost. Podívejte se, která znamení zvěrokruhu jsou doslova přeborníci v tom, jak druhým mluvit do života.

Denisa Zajíčková
Denisa Zajíčková04. 09. 2021 07:00

Nevyžádané rady lezou na nervy nejedné matce, ať již budoucí, či několikanásobné. Podívejte se, od koho si držet odstup, pokud si chcete zachovat zdravý rozum a vlastní úsudek. A nejste náhodou v našem výčtu rýpalek právě vy?

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nejisté Ryby, které všechno vědí a všude byly. Je velmi těžké je umlčet, protože jakmile spustí, mají názor na vše. Ten však mění podle toho, jak se zrovna vyspí. Takže pokud vám jeden týden doporučí šedou postýlku, další to bude bílá a třetí týden skončíte u dřevěné. Všechno dělají nejlépe a své vlastní chyby zamlčují. Mají názor na to, jaký koupit kočárek, jak dlouho kojit a zda dát dítě do nosítka. A všechno vědí nejlíp!

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Úzkostlivé Váhy, které své názory předkládají jako letité zkušenosti. Pokud je nebudete brát vážně, budou vám s lítostí vyčítat, že je neposloucháte. Vše přeci dělají pro vaše dobro! Jsou pro striktní dodržování pravidel v těhotenství, ale jen těch svých. Málokdy se s nimi shodnete. Myslí si, že jsou nad věcí, ale většinu bývají vystrašené úplně ze všeho. Nestěžujte si před nimi! Mají těhotenství za oběť, kterou každá žena musí zvládnout s úsměvem na rtech!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Odsuzující Kozorozi, kteří každého za zády pomlouvají. Budou se na vás usmívat a říkat vám, ať si to uděláte po svém, myslet si ale budou něco úplně jiného. Jejich cesta je pro ně ta jediná správná a ostatní neschvalují. Nenávidí okázalost, proto se vysmívají všem, kteří si libují v drahých značkách a extravagantních kočárcích. Naopak o kojení se s nimi můžete bavit hodiny. To je přesně jejich téma.

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články