Jana (32): Můj přítel se pořád nakrucoval před zrcadlem. Podezírala jsem ho z nevěry, tak jsem mu vlezla do telefonu a nestihla se divit

Jana (32): Můj přítel se pořád nakrucoval před zrcadlem. Podezírala jsem ho z nevěry, tak jsem mu vlezla do telefonu a nestihla se divit
Zdroj: Freepik

Jana ví o tom, že má doma celkem pohledného přítele. On se ale zálibně prohlíží v zrcadle od samého rána. Nechal se slyšet, že je také ten hezčí v páru! Myslel to snad jako vtip...

Michaela Hájková
Michaela Hájková 19. 08. 2023 10:00

Tadeáš (35) je pěkný chlap, o tom žádná. Také si na sobě dává dost záležet a má se moc rád. To vidím dnes a denně doma, když se na sebe usmívá do zrcadla, případně do telefonu, zatímco se fotí v novém outfitu. Jinak je to vážně normální chlap!

Tadeáš vypadá perfektně za každých okolností

Že dbá na svůj vzhled možná trochu příliš, jsem si u Tadeáše všimla až po pár měsících vztahu. Byla jsem zaláskovaná a detaily šly stranou. Teprve později mě zaujalo, že mu trvá hodinu, než se vypravíme ven. Dokud mu neladí boty a pásek, nevyjde z bytu. Pokud by měl pupínek, je schopen vzít si home office

Když se ke mně nastěhoval, začal si ráno před zrcadlem zpívat písničku z Mrazíka: Když se dívám na sebe, tak se musím pochválit. Nevypadám já věru zle..."

Zprvu jsem se tomu smála, když se to opakovalo sedmý den, zpozorněla jsem. On to myslí vážně! To by vysvětlovalo, proč se na sebe nemůže vynadívat v každém odraze. Nepropásne jedinou příležitost, aby na sebe aspoň nemrkl. 

Lekla jsem se, že bude dokonalost požadovat i po mně. Ale asi tomu tak není. Nechal se slyšet, že v našem vztahu je on kráska a já zvíře. Hrála jsem dotčenou a on mě musel odprosit. Jenže mně se zdá, že to myslel vážně!

Galerie v jeho telefonu mě upřímně vyděsila

Přiznávám se, tajně jsem vlezla Tadeášovi do telefonu. Napadlo mě, že má třeba jinou, když se pořád tak upravuje a doslova fintí. Nenašla jsem jedinou podezřelou zprávu. Zato na mě vykoukla hromada fotek. Na všech byl Tadeáš. Sto a jeden úsměv, zádumčivá tvář, sexy pohled. Co to mělo být?

Nevydržela jsem a zeptala se ho, přestože jsem se tím prozradila. „Víš, já hledala naši fotku z výletu, ale všude vidím jen tebe? To máš pro nějaký holky?“ konfrontovala jsem ho a on malinko zčervenal. „Ne, to mám pro sebe. Fotím se v outfitech a pak aspoň vím, co si vezmu na sebe,“ pokrčil rameny. 

Na to konto jsem podotkla, že jsou tam i fotky zcela bez outfitu. Řekl mi, že se prostě rád fotí. Líbí se sám sobě. Něco takového jsem od nikoho v životě neslyšela. I holky, co jsou pěkné a upravují si vlastní fotky, o sobě mají pochybnosti. Můj kluk ne, ten se miluje. 

Nevím, jestli mi má jeho sebeláska vlastně vadit

Po veškerých úvahách o Tadeášově orientaci, namyšlenosti nebo snad narcismu jsem nebyla chytřejší. Kamarád mi na to ale jednoduše řekl, že je Tadeáš šťastný člověk. Lidé se pořád trápí vzhledem a pak zestárnou a na fotky z mládí se nemohou s nostalgií v srdci vynadívat. „To jsme byli ale mladí a krásní a zdraví! A vůbec jsme si to neužili!“

Něco na tom bude, možná si zkusím ráno taky před zrcadlem zazpívat písničku a usmát se na sebe po vzoru svého přítele. Kdy jindy než teď? Nikdy nevíme, jak dlouho nám ten zpěv vydrží.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články