„Andílek“ Rosie Huntington-Whiteley je na brutální dietě. Odhalil, v čem spočívá

Už teď ji ale modelka plánuje porušovat.
Zdroj: Profimedia.cz

Být „andílkem“ Victoria’s Secret rozhodně není projevem vůle boží. Ale výsledkem odříkání a silné disciplíny. Dokazuje to nová dieta, kterou drží modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 13. 06. 2016 09:45

Brutální – to je to správné slovo, které plně vystihuje nový stravovací program jedné z nejvíce sexy žen světa. Ostatně vyšlo z úst samotné modelky, když točila video pro časopis InStyle.

„Nedávno jsem se rozhodla zkusit novou dietu, sestavenou doktorkou Nigmou Talib, která je ve skutečnosti naturopatka a která věří, že dobrá pleť a duševní pohoda začíná ve střevech,“ uvedla Huntington-Whiteley v rozhovoru.

„A tak mi řekla ,jestli se chcete dostat do mého programu, musíte vyškrtnout cukr, mléčné výrobky, lepek a alkohol.‘ A nehodlám lhát, bylo to brutální. Byla to pro mě opravdu velká výzva. Trvalo týdny, než jsem se do toho dostala,‘“ dodala.

Už nyní ale plánuje drsnou dietu porušovat. „Určitě není realistické držet ji celoročně, díky ní jsem ale dělala vědomější rozhodnutí při výběru [potravin]. Rozhodně uvítám nějaké zákusky, sýr a víno,“ doplnila.

Inu, ani „andílci“ nejsou očividně svatí.

Bezlepková dieta je vůbec v Hollywoodu trendy:

Zdroj: Business Insider

Aleš Cibulka chystá se svým partnerem Michalem Jagelkou stříbrnou svatbu: Být gayem v devadesátkách nebylo vůbec snadné

Aleš Cibulka chystá se svým partnerem Michalem Jagelkou stříbrnou svatbu: Být gayem v devadesátkách nebylo vůbec snadné

Související články

Další články