Jak může jídlo ovlivnit vaše rande? 3 nejčastější volby a jejich možné důsledky

10. října 2018
pexels.com
pexels.com
Témata: jídlo, salát, sladké, steak

Chystáte se na první schůzku a gentleman vás pozval do restaurace? Pak byste měla být opatrná v tom, co z jídelního lístku si objednáte. Podle vaší volby se dá totiž mnohé zjistit o tom, jaká jste ve skutečném životě.

Co tedy o sobě protějšku prozradíte, když začne analyzovat vaši volbu?

Králík
Pokud vaše volba padne na zeleninový salát, dáváte světu na odiv, že moc dobře víte, co děláte. Nejste typický požitkář, jídlo je pro vás „nutnost“. Raději si odepřete dezert, protože víte, že v tuhle hodinu to není vhodné. Jste sebevědomá, jdete si za svým. Kompromisy pro vás nepřipadají v úvahu a vždy chcete to nejlepší. Máte ráda, když je všechno podle (vašeho) plánu, žádné zmatky a všechno šlape jako hodinky. Některým lidem kvůli tomu ale můžete připadat nezajímavá, protože se od vás nedočkají žádného překvapení. Pocit, že váš život je nalinkovaný na dvacet let dopředu, neznačí žádné dobrodružství, a tudíž se vytrácí i atraktivita.

Mlsoun
Ráda si užíváte života a všeho, co vám nabízí. Tudíž vám nevadí si dát sladkou palačinku nebo lahodný dortík, který se na vás směje až z druhého konce kavárny. Pro požitek z jídla jste ochotná opominout fakt, že další měsíc si zase koupíte větší velikost kalhot. Máte svou hlavu a nenecháte se omezovat cizími názory a připomínkami. Všeobecně uznávaný prototyp krásy je vám jedno, protože máte svůj originální styl i způsob života. Slovo stereotyp je vám cizí.

Masožravec
Milovnice masa jsou energické a nevyzpytatelné ženy. Bez fláku masa na talíři si život neumíte představit a kroutíte hlavou nad všemi těmi –tariány. Proč se v něčem omezovat? Život nabízí spoustu dobrodružství a i díky vaší extrovertní povaze byste nejraději pořád někde lítala, a to doslova. Máte ráda zábavu a společnost, člověk, který si s vámi vyrazí, se rozhodně nudit nebude.