Jarní detox: Znáte nejlepší lázeňské očistné rituály?

Relax, klid a pohoda čekají jen a jen na vás.
Zdroj: Lucie Čeňková
Pohodlné a luxusní ubytování ve Františkových Lázních.Revelton Studios patří k nejlepšímu ubytování ve Františkových Lázních.Frantík s pindíkem je symbolem města.Relax, klid a pohoda čekají jen a jen na vás.+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Daleko od stresu, přejídání, zimy a hádek. Směr jaro a klid. Lázeňská města byla zakládána už před 500 lety právě k účelu vnitřní i vnější rehabilitace. Františkovy Lázně jsou jiné než všechny ostatní. Malé město, zato velké lázně. Lepší jarní očistná destinace není.

Petra Járková
Petra Járková 15. února 2019

Františkovy Lázně čítají přibližně 5500 obyvatel. Klid je tady tedy k dostání na každém kroku. Žádný shon a přecpané uličky. V několika místních lázeňských hotelech lze libovolně zvolit volně přístupnou proceduru (masáž či třeba zábal). Františkovy Lázně jsou obklopeny krásnou přírodou a je zde množství turistických tras.

Ideální místo na jarní detox. Žádné bujaré večírky a pulzující město. Jen příroda, která ale není v zemi nikoho. Navíc v malebném městě se nachází Aquaforum, vodní centrum, kde se každý milovník plavání zabaví.

Užijte si romantického Valentýna na cestách.
Mohlo by Vás zajímat:

Vzhůru za romantikou: Kam vyrazit na prodloužený valentýnský víkend?

Dobrou volbou ubytování je Revelton Studios, kde je zaručen komfortní zážitek přespání. V prostorách neprobíhají žádné procedury, tím je zajištěn poklidný chod ubytovacího zařízení. Každý pokoj je pojmenován podle světové metropole a stejně v daném duchu vybaven. Výhodou je při jarním detoxu absence hotelové restaurace. Tudíž žádné all inclusive nehrozí. Pokoje mají svou minikuchyňku, takže uchování a příprava salátů a lehkých jídel jsou bezproblémové.

Kde jinde začít jarní detox než na západě Čech. Místní příroda totiž doslova nabíjí.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články