Kate Middleton dokonale ovládá královský protokol: Video, jak nenápadně nechává vyniknout Williama, obletělo svět

Kate Middleton dokonale ovládá královský protokol: Video, jak nenápadně nechává vyniknout Williama, obletělo svět
Zdroj: Profimedia
Princezna Kate dokonale ovládá královský protokol, i proto působí na veřejnosti téměř bezchybným dojmem. Jejím majstrštykem je umění nechat vyniknout manžela, prince Williama.Potvrdilo to mimo jiné video, které se nedávno objevilo na TikToku. Jde sice o události z loňského ledna, nicméně skvěle dokládá, jak to mezi manžely na společenských akcích chodí. Ačkoliv Kate zamířila k hostitelům jako první, jen s nimi prohodila pár slov...... než dorazil William a jako první si s nimi potřásl rukou. Jeho příkladu pak následovala Kate.Na akcích, jichž je Kate patronkou, se věci mají jinak. Tam se naopak princ William drží zpátky a místo v centru dění přenechává manželce.+ 2 fotky+ 3 fotky

Kate Middleton (41) má nejen skvělý smysl pro módu, ale dokonale se umí vypořádat i s královským protokolem. Také proto působí na veřejnosti téměř bezchybným dojmem. Klíčem k úspěchu je mimo jiné způsob, jakým nenápadně přenechává vedoucí roli svému choti, princi Williamovi (41). Zprávu přinesl magazín People.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 23. 08. 2023 14:00

Na TikToku se nedávno objevilo video dokazující princezninu rafinovanost. Pochází k roku 2022, kdy Kate s Williamem navštívili muzeum Foundling dokumentující historii první britské charitativní organizace pomáhající dětem. Princezna z Walesu se na záznamu jako první blíží k hostitelům, s úsměvem s nimi prohodí pár slov, ale drží se zpátky a čeká, než dorazí William. Princ si pak jako první s nimi potřese rukou, načež ho v pozdravu následuje Kate.

Kate vyniká jen na akcích, jichž je patronkou

Tímto drobným gestem vyjadřuje máma tří dětí úctu svému choti, který se v budoucnu stane britským králem. Je to totiž on, kdo na veřejnosti zastává vedoucí roli.

Výjimku tvoří akce, jejichž patronkou je Kate. To se pak princ drží zpátky a pozici v centru pozornosti přenechává manželce. Jako například na letošním finále tenisového Wimbledonu, neboť Kate je patronkou zdejšího tenisového klubu.

Kate Middleton jako princ Philip

„Na jedné straně představuje svazek Kate a Willliama moderní královské manželství, a to v tom smyslu, že si Will vzal svoji studentskou lásku a ne někoho, koho mu vybrali rodiče,“ poznamenala již dříve pro magazín People Sarah Gristwood, autorka knihy Elizabeth: The Queen and the Crown. „Na druhé straně je ale vlastně hrozně staromódní. Kate ve většině případů figuruje jen jako oddaná manželka prince Williama.

Tato role je ovšem pro budoucího krále nesmírně důležitá. I když je Kate hvězdou sama o sobě a často neplánovaně zastíní své urozené příbuzné, moc dobře si je vědoma své role v královské rodině. „Nikdy se nepokusila Williama jakýmkoliv způsobem přebít,“ poukazuje odbornice na královskou rodinu Penny Junor. Kate je trochu jako byl princ Philip po boku královny Alžběty II. Ona také nechce zastínit svou drahou polovičku, ale vždy má co říct.“

Kate má místo až za pokrevními členy královské rodiny

A podobnou úctu vzdává princezna z Walesu také pokrevním členům královské rodiny. Když například v dubnu loňského roku vyrazila s princeznou Annou, jedinou dcerou královny Alžběty II., na ředitelství zdravotnické školy, sice vystoupila z auta blíže k chodníku, přesto počkala na princeznu Annu a držela se stále o krok nebo dva za ní, aby se její urozená příbuzná mohla jako první pozdravit s personálem u vchodu.

Zdroj informací:
People.com

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články