Klárka (33): Manžel předstíral, že se těší na naše miminko. Ve skutečnosti si užíval s milenkou a plánoval rozchod

Skutečné příběhy o nevěře: Manžel předstíral, že se těší na naše miminko. Ve skutečnosti si užíval s milenkou a plánoval rozchod
Zdroj: Freepik

Rány osudu mohou být někdy kruté. Tak kruté, že se z toho ještě dlouho vzpamatováváte. Klárka věřila, že žije ve šťastném vztahu, její manžel jí ale brzy ukázal, že to tak není.

Natálie Volfová
Natálie Volfová 27. 01. 2024 10:00

Když jsem zjistila, že jsem těhotná, byla jsem v sedmém nebi. Dlouho jsem si přála miminko, ale moc se nám s manželem Hynkem (35) nedařilo. Před pěti měsíci jsem ale našla dvě čárky na těhotenském testu a byla šťastná.

Manžel se nejprve na miminko těšil

Hynek ze začátku sdílel moje nadšení. Vybíral se mnou jména, přemýšlel o nejlepší porodnici, a když jsme radostnou zprávu oznamovali rodině, naparoval se jako páv. Poslední dobou jsem ale v jeho chování začala pozorovat změny.

Najednou se mě začal stranit a jakýmkoliv zmínkám o dítěti se vyhýbal. Nechtěl se se mnou bavit o výběru kočárku ani o tom, jak budeme muset zařídit byt, abychom se do něj všichni vešli. Dokonce odmítl znát pohlaví miminka. Sice říkal, že se nechá rád překvapit, ale tušila jsem, že za tím bude něco víc. A měla jsem pravdu.

Teď jsem zjistila pravdu

Před pár týdny mi přišel říct tu nejhorší zprávu. Nechápala jsem, co se děje, proč se mnou chce mluvit a proč je najednou tak vážný. Proto, když mi řekl, že mě opouští, jsem byla zdrcená. Prosila jsem ho o vysvětlení, nerozuměla jsem, co se mezi námi stalo, on ale jen mávl rukou.

„Sama jsi přece viděla, že to mezi námi není poslední dobou úplně růžové. Byly to hezké tři roky, ale někdy je potřeba jít dál,“ řekl mi. Bylo to jako rána přímo do srdce. Najednou mi došlo, že všechno byla jen přetvářka. Dítě si nepřál, nechtěl ho a byl to jen zásah do jeho předem připravených plánů. Ještě dlouho po jeho přiznání jsem brečela.

Zjistila jsem, že má milenku

Rozhodilo mě to tak, že jsem nebyla schopná fungovat. Vzala jsem si v práci volno a týden jsem jen ležela. Snažila jsem se to všechno pochopit, myslet na moje nenarozené miminko, ale čím víc jsem přemýšlela, tím to bylo horší. Nemohla jsem si odpustit, že se narodí do neúplné rodiny.

Že bude mít jenom mě a že otce bude vídat jen někdy, bylo mi čím dál víc smutno. Zvlášť když jsem zjistila, že si Hynek už stihl někoho najít. Bylo mi jasné, že jeho odchod nebyl jen tak. Měl milenku a dal jí přednost přede mnou a před svým dítětem. To mě dostalo ještě více dolů. Nemohu v sobě najít žádnou pozitivní energii, jsem úplně na dně.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články